Oczyszczanie kodu energii pieniędzy

Cena 960 zł.

Oczyszczanie kodu energii pieniędzy to pakiet dwóch kwantowych sesji + dostęp do szkolenia: Aktywacja Kodu Bogactwa.

Proces uzdrawiania sfery finansów rozpoczyna się od sesji uwalniania biopola od negatywnych wzorców w temacie bogactwa i dostrojeniu wibracji do źródłowego kodu obfitości. Następnie Twoim zadaniem jest wykonanie ćwiczeń i medytacji ze szkolenia video: Aktywacja Kodu Bogactwa, aby przeprogramować swój umysł na dostrzeganie obfitości i stworzyć silny fundament swojej osobistej wolności finansowej.

Oczyszczanie kodu energii pieniędzy to pakiet dwóch kwantowych sesji + dostęp do szkolenia: Aktywacja Kodu Bogactwa.

Proces uzdrawiania sfery finansów rozpoczyna się od sesji uwalniania biopola od negatywnych wzorców w temacie bogactwa i dostrojeniu wibracji do źródłowego kodu obfitości. Następnie Twoim zadaniem jest wykonanie ćwiczeń i medytacji ze szkolenia video: Aktywacja Kodu Bogactwa, aby przeprogramować swój umysł na dostrzeganie obfitości i stworzyć silny fundament swojej osobistej wolności finansowej.

 

Podczas wykonywania sesji energetycznych koncentruję się na:

• uwolnieniu blokad dotyczących finansów, pracy, rozwoju zawodowego;

• oczyszczeniu pola energetycznego z wzorców rodowych hamujących przepływ pieniędzy;

• wyeliminowaniu fałszywych definicji: bogactwa, dobrobytu i sukcesu;

• integracji właściwych przekonań i wzorców w sferze finansowej;

• transformacji bagażu emocjonalnego ograniczającego dobrostan, traum emocjonalnych związanych z pieniędzmi i paradygmatów finansowych powiązań z rodzicami,

• aktywacji i integracji przydatnych talentów i umiejętności;

• przebiciu szklanych sufitów ograniczających bogacenie się;

• synchronizacji aspektów duchowych wspierających sferę pieniędzy i bogactwa.

• uwolnieniu od wolnych wspomnień związanych z finansami i bogactwem;

• zakończeniu starych zobowiązania i przysiąg z poprzednich wcieleń;

• odcięciu od klątw, złorzeczeń;

• otwarciu podświadomości i umysłu na nowe możliwości i zintegrowaniu nowej wersji Ciebie;

• wyciszeniu destrukcyjnych myślokształtów;

• manifestacji finansowych marzeń i celów.

 

Obie sesje to rozbudowany proces transformacji w polu kwantowym, podczas którego wykorzystuję znane mi i sprawdzone techniki rozwoju samoświadomości oraz umiejętności jasnowidzenia, które nabyłam dzięki Reiki Clear View. 

 

Narzędzia, jakie stosuję to między innymi:

1. Rysunek Automatyczny – proces pracy z podświadomością i błędnymi przekonaniami polega na rozrysowywaniu wzorców finansowych, jakie pojawią się w Twoim polu w powiązaniu z problemem lub intencją. To mentalne rozplątanie więzów i pętli energetycznych ograniczających przepływ pieniędzy;

2. Metoda Dwupunktowa – prosta technika transformacji fałszywych programów i integracji wspierających zasobów z pola kwantowego;

3. Matryca Energetyczna – to metoda dzięki której następuje oczyszczenie centr energetycznych i kreatywne dotarcie do źródeł problemów lub trzonu blokad intencji;

4. Rosyjska Medycyna Informacyjna – intuicyjne procesy zmian w biopolu, kształtujące nowe programy i definicje;

Sesje są bardzo efektywne, ponieważ jest to potężny proces przy wykorzystaniu wielu narzędzi! 

 

Po każdej sesji odczujesz zmiany fizyczne i mentalne. Mogą się one stabilizować stopniowo otwierając Cię na nowe możliwości. Wtedy sam zaczynasz widzieć zmiany w swoim sposobie myślenia, emocjach, nastawieniu i zdarzeniach, jakie się pojawiają. Będziesz żyć we FLOW lub po prostu doświadczysz cudów, zwrotów akcji, intensywnej zmiany.

 

Sesje są zdalne, czyli łączymy się w przestrzeni serca. Wcześniej w emailu podajesz mi potrzebne informacje oraz swoje intencje, a ja w wyznaczonym czasie realizuję proces.

 

Czas trwania jednej sesji to 50 minut, w zależności od skomplikowania informacji odczytywanych w polu morfogenetycznym. W tym czasie bardzo ważne jest, abyś usiadł z dłońmi otwartymi ku górze i zrelaksował się z uwagi na nieprzewidywalne efekty załamania fal. Podczas sesji może pojawić się m.in. uczucie mrowienia, ciepła lub zimna, zawroty głowy, kołysanie się.To, kiedy mam wykonać dla Ciebie sesje piszesz mi w odpowiedzi na emaila, którego dostaniesz zaraz po zakupie pakietu.

 

Po każdej sesji dostajesz ode mnie raport z wykonanych działań w polu matrycy.

Dodatkowo:

  • wykonam przekaz Clear View Reiki o wartości 150 zł.- technika ta poszerza widzenie zarówno fizyczne, jak i mentalne. Więcej na temat Clear View Reiki znajdziesz klikając TUTAJ>>
    Pamiętaj, to będzie przekaz energetyczny Reiki, a nie inicjacja.

  • otrzymasz ode mnie także Dziennik Wdzięczności w formacie pdf o wartości 39 zł., abyś przez kolejne 30 dni mógł/a przeprogramować swój umysł świadomy na dostrzeganie bogactwa i piękna, jakie Cię otaczają.

  • trafią do ciebie dwie potężne medytacje o wartości 99 zł. każda, wspierające proces transformacji.

  • dostaniesz dostęp do szkolenia online: Aktywacja Kodu Bogactwa o wartości 700 zł., z którego nauczysz się przyciągać pieniądze, szczęście i pomyślne wydarzenia do swojego życia i zbudujesz solidne fundamenty swojej wolności finansowej.

  •  

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu online: Aktywacja Kodu Bogactwa zajrzyj na stronę: 
https://kwantowa-mentorka.pl/kwantowaprosperita-pieniądze

 

Wszystko dzieje się dla Twojego najlepszego dobra. I dobra nas wszystkich, wszelkich stworzeń, Matki Ziemi, Natury, Wszechświata.

 
*Nie wykonuję sesji dla osób trzecich i nie wykonuję sesji dla osób, które nie wyraziły zgody. 
 

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.