KONTAKT

Uprzejmie informuję wszystkich moich klientów, że nie umawiam się telefonicznie.

Ze względu na nienormowany charakter pracy oraz dla dobra mojego życia osobistego, proszę o kontakt wyłącznie mailowy.

Tą drogą można o wszystko zapytać i wszystko zamówić.

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Pytanie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Grażyna A. Adamska Soul’s Transformation LTD, 137 County Road, Walton, Liverpool, L4 3QF.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Swoją zgodę możesz wycofać w każdej chwili, pisząc na adres: kontakt@kwantowa-mentorka.pl.

 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Pytanie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Grażyna A. Adamska Soul’s Transformation LTD, 137 County Road, Walton, Liverpool, L4 3QF.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Swoją zgodę możesz wycofać w każdej chwili, pisząc na adres: kontakt@kwantowa-mentorka.pl.

 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

kontakt@kwantowa-mentorka.pl

Napisz do mnie!

Do wszystkich, którzy chcą do mnie napisać:)

 

To niezwykle przyjemne, kiedy dostaje się list, jednakże odczucia te zmieniają się, gdy takich listów przychodzi kilkanaście dziennie i każdy z tytułem w rodzaju: proszę o pomoc i radę! Odpisywanie wszystkim jest dla mnie niewykonalne, dlatego bardzo Cię proszę, nie opisuj mi całego swojego życiorysu, nie proś o pomoc tą drogą!

 

Po pierwsze: nie jestem terapeutą, psychologiem ani psychiatrą. Pracuję z podświadomością za pomocą kwantowych technik energetycznych. Nie diagnozuję osoby na podstawie chaotycznego, najeżonego tragediami osobistymi życiorysu. Owszem można wyłapać z takiego listu najistotniejsze elementy, ale jednocześnie można pominąć wiele innych, równie ważnych, które są w stanie zablokować całą terapię. Jeśli ktoś od wielu lat żyje według starych schematów i wzorców to jednym mailem nie jest w stanie uzdrowić całego swojego życia. Praca z podświadomością to nie jest magia, która za pomocą czarodziejskiej różdżki naprawi całe życie danej osoby. Ktoś, kto uświadamia sobie, że czas coś zmienić w swoim życiu, powinien zrozumieć, że jednym mailem nic nie załatwi. Rozsądniej byłoby udać się do specjalisty po poradę i pod kierunkiem odpowiedniej osoby systematycznie i konsekwentnie zmieniać sposób myślenia i uzdrawiać przeszłość. Taka zmiana to proces!

 

Po drugie: nawet jeśli sprawa wydaje się przejrzysta z punktu widzenia umysłu świadomego, nie oznacza to jeszcze, że poznałeś już źródło problemu zawarte w podświadomości. To, co wyszło na zewnątrz bardzo często jest tylko wierzchołkiem góry lodowej tematu, z którym się zgłaszasz. Podświadomość to 93% naszego umysłu, do którego nie mamy bezpośredniego dostępu. Zatem nawet, gdy masz wrażenie, że wiesz, w czym tkwi problem, podczas sesji energetycznej okazuje się, że źródłem było zupełnie co innego. Dlatego, jeśli nie chcesz udać się do terapeuty, tylko koniecznie skorzystać z moich usług – zapraszam na sesje lub warsztaty. Tam jest czas i miejsce na naprawianie życia.

Po trzecie: nie jestem czarownicą – Dwupunkt, odczyty z Kronik Akaszy czy Reiki, to nie jest wróżbiarstwo. Nie błagaj o pomoc w związku, który się rozpadł, o rzucenie czarów czy uroków na partnera, kiedy odchodzi do innej. Nie ingeruję w wolną wolę i wybory drugiej osoby. Chętnie natomiast podpowiem, jak przyciągnąć szczęśliwą miłość.

 

Jeśli jestem w domu (a nie na wyjazdowym szkoleniu), odpowiem na proste pytania dotyczące tych tematów, którymi się zajmuję. Nie chcę jednak prowadzić mailowej terapii. Jest to nie tylko ryzykowne, ale i całkiem nie w porządku wobec tych terapeutów, którzy prowadzą gabinety, aby pomagać innym.

 

Poza tym, wysyłanie emaila z błaganiem o pomoc to wchodzenie w rolę ofiary, a co za tym idzie, szukanie osoby, która rozwiąże Twoje problemy za Ciebie. To nic innego, jak zrzucanie odpowiedzialności za swoje życie na inną osobę, a nie o to chodzi w procesie uzdrawiania swojego życia. Osoby, które liczą na cud i na to, że ktoś za nich odrobi pracę domową nic w swoim życiu nie zmienią. To tak nie działa. Tylko Ty sam możesz uzdrowić siebie! Nikt z zewnątrz tego nie zrobi!

 

Ludzie, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie przychodzą na szkolenia i warsztaty, które systematycznie prowadzę (i nie tylko ja). Inwestycja nie jest duża – zazwyczaj 250-500 zł – a rezultaty: zmiana życia na lepsze. Wystarczy się zastosować do wiedzy zdobytej na szkoleniu. Na takich warsztatach staram się z każdym pracować indywidualnie. Jest to bezpośredni kontakt, mogę więc pokusić się o diagnozę problemu, zasugerować rodzaj ćwiczeń odpowiedni dla danej osoby. 

 

Jeśli ktoś zasłania się brakiem pieniędzy, to pytam: czy chce cokolwiek zrobić dla siebie i ile jest warta dla niego jakość życia? Jeśli nie masz pieniędzy, to właśnie wtedy trzeba pójść na szkolenie, które uczy jak żyć, aby je mieć, prawda? Ja swoją drogę z energoterapią zaczęłam od pustego portfela, ale wiedziałam, że jeśli nie przekształcę swojego myślenia to nic się w moim życiu nie zmieni. Od tamtej pory moja codzienność przeszła dogłębną rewolucję pod każdym względem, zwłaszcza finansowym. Prowadząc warsztaty bazuję na doświadczeniu swoim i swoich znajomych, a nie na teorii.

 

Na tej stronie jest wiele wartościowej wiedzy i ćwiczeń, dzięki którym można sobie pomóc. Dostałam juz kilka listów od osób, których życie zmieniło się na lepsze tylko dlatego, że zastosowały to, co wyczytały tutaj. A to ich nie kosztowało ani złotówki. Natomiast z całą pewnością osoby te włożyły własna pracę w ćwiczenia i zmianę myślenia.

 

Jeśli ktoś zasłania się brakiem czasu, to niech zapomni o jakiejkolwiek zmianie w życiu! Nic nie stanie się samo. Afirmacje, wizualizacje, ćwiczenia energetyczne – to wszystko kiedyś trzeba robić. Co po moich radach, jeśli nie wprowadzi się ich w życie? Przekodowanie podświadomości to nie jest drobiazg, który możemy zmienić jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki.

 

Jeśli ktoś nie chce się uczyć od innych, zawsze może kupić i przeczytać kilka wartościowych książek. Na Allegro mają czasem niewysokie ceny. Spis lektur godnych uwagi i rozwijających prosperującą świadomość podaję na tej i na innych stronach. Należy tylko zastosować się do proponowanych w książkach sugestii i zmienić swoje myślenie.

 

Każdy może być szczęśliwy! Każdy może uwolnić się od biedy i kłopotów. Wymaga to jednak czegoś więcej, niż rozpaczliwego listu: pomóż mi! Ty i tylko Ty możesz sobie pomóc.Masz w sobie Moc Kreowania Swojego Życia! Wykorzystaj ją!

 

Z tego miejsca dziękuję bardzo wszystkim, którzy napisali i stale piszą do mnie serdeczne, piękne listy. Jest to dla mnie cudowny wzruszający dowód, że to, czym się zajmuję ma sens nie tylko dla mnie. Jeśli dysponuję czasem, zawsze odpisuję.

 

Ślę MOC Miłości!

Grażyna A. Adamska

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.