Inicjacja Reiki Usui stopień I

Cena 415 zł.

Otrzymując inicjację I stopnia Reiki:
• poznasz podstawowe zasady zabiegu Reiki;
• nauczysz się układu dłoni przy uzdrawianiu drugiej osoby i przy samoleczeniu;
• zaznajomisz się z krótką historią odkrycia Reiki i stworzenia systemu Usui;
• dowiesz się o pięciu duchowych zasadach życia z Reiki;
• poprzez dostrojenie otworzysz się na energię Wszechświata.

Staniesz się doskonałym przekaźnikiem Reiki, kanałem, przez który popłynie już zawsze, o ile będziesz jej używać dla szeroko pojętego dobra.

Inicjacja Reiki na odległość – stopień I.
 
Reiki to uniwersalna energia życia. To inteligentna wibracja, która potrafi uzdrowić każdy aspekt Wszechświata, zarówno duchowy, jak i fizyczny.

Reiki jest sztuką bezwyznaniową. Wiara człowieka jest jego prywatną sprawą i Reiki w nią w żaden sposób nie ingeruje. Dlatego też metodą tą posługują się ludzie różnych kultur i wyznań na całym świecie.

 

Reiki ma dwa wymiary: fizyczny i duchowy, które wzajemnie się uzupełniają.Wymiar fizyczny pomaga w usunięciu bólu, blokad energetycznych, złego samopoczucia oraz tworzeniu zabezpieczeń ochronnych. Dzięki Reiki niemu możemy oczyścić mieszkanie, wzmacniać siłę ziół i lekarstw.Duchowy wymiar przejawia się w pracy nad własną osobą, swoim wnętrzem, umysłem i sercem.

 

Istotą Reiki jest to, że dając sobie miłość doprowadzamy do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii, prze co czujemy się szczęśliwi. 

Każdy z nas posiada inne wibracje energetyczne, co świadczy o poziome rozwoju duchowego i osobistego, na jakim się znajduje. Reiki działa jednocześnie na wszystkich poziomach sfer ciała i ducha. Energia reiki przekazywana jest poprzez nakładanie dłoni na konkretne obszary ciała. Pacjent odczuwa w swoim ciele ową energie jako ciepło lub czuje mrowienie w poszczególnych organach.

 

Terapeuta podczas zabiegu odczuwa energię reiki wraz ze swoim pacjentem. Może z łatwością odnaleźć w ciele klienta blokady energetyczne, co ułatwia w diagnozowaniu zatorów przepływu energii. To bardzo zwiększa efektywność zabiegu. Podczas przekazu Reiki mistrz dociera do odpowiednich obszarów podświadomości i ich wzorców zakodowanych w ciele. Ich odblokowanie  przełamuje opór w rozwiązaniu wielu problemów życiowych. Uzdrowienie przy pomocy Reiki odbywa się zatem zarówno w sferze duchowej jak i fizycznej, bowiem wszystkie choroby mają swój wzorzec odzwierciedlony w podświadomości.

 

Osoba przyjmująca energię Reiki już po pierwszym zabiegu zaczyna inaczej odczuwać przepływ sił życiowych w swoim ciele. W momencie, gdy pacjent zaczyna widzieć efekty przeprowadzanych na nim zabiegów, zmienia swój stosunek do życia i problemów, z jakimi styka się na co dzień. Staje się bardziej pogodny i szczęśliwszy.

Oddziaływanie reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę w człowieku i chęć do uzdrowienia. Wykazuje oddziaływanie na wszystkich poziomach energetycznych. Energia reiki prowadzi do równowagi, burzy blokady, sprzyja pełnemu odprężeniu, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn. Jest to energia, która nie może nikomu zaszkodzić, ponieważ płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebuje biorca.

 

Jako praktykujący Mistrz i Nauczyciel Reiki udzielam inicjacji pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Pierwszy jest wprowadzającym, podczas którego poznajesz tajemnice Reiki i doświadczasz czterech inicjacji. Drugi stopień opiewa naukę przekazywania energii w czasie i przestrzeni. Zawiera w programie tylko jedną inicjację oraz naukę znaków. Trzeci stopień to poziom Mistrza i Nauczyciela. Daje on możliwość uczenia oraz inicjowania innych. Jest inwestycją w siebie, która oprócz wzrostu duchowego pozwala też zarabiać. 

 

 

 

Otrzymując inicjację I stopnia Reiki:

  • Doznasz energetycznego oczyszczenia oraz harmonizacji czakr.

  • Będziesz mógł wykonywać zabiegi Reiki innym.

  • Znacząco podniesiesz swój poziom energii życiowej.

  • Nauczysz się czerpać energię z nieograniczonego źródła energii Reiki, którą możesz wykorzystać w samoleczeniu lub leczeniu innych osób.

  • Poznasz układy położenia dłoni, dzięki którym wzmocnisz moc oraz skuteczność w leczeniu stacjonarnym siebie oraz innych osób.

  • Zapoznasz BHP jakiego należy przestrzegać podczas przeprowadzania sesji oraz 5 zasad stosowania REIKI.

Staniesz się doskonałym przekaźnikiem Reiki. Kanałem, przez który popłynie już zawsze, o ile będziesz jej używać dla szeroko pojętego dobra.

 

 

Na kursie I stopnia Reiki zaznajomisz się z 5-cioma zasadami, według których dobrze jest żyć, jeśli chce się podążać drogą Reiki.
Oto one:

1. Właśnie dziś nie złość się.

2. Właśnie dziś nie martw się.

3. Postępuj zawsze uczciwie.

4. Szanuj wszystkich i wszystko co żyje.

5. Bądź wdzięczny za każdy dzień.

 

Moje linie przekazu:

  • Mikao Usui ⇒ Chujiro Hayashi ⇒ Hawayo Takata ⇒ Phyllis Lei Furumoto ⇒ Brigitte Muller ⇒ Jan Peterko ⇒ Bogusława Andrzejewska ⇒ Grażyna A. Adamska

  • Mikao Usui ⇒ Chujiro Hayashi ⇒ Hawayo Takata ⇒ Phyllis Lei Furumoto ⇒ William Lee Rand ⇒ Asara Lovejoy ⇒ Kellylea Clarke Johnson ⇒ Nancy Walcher ⇒ Robyn A. Harton ⇒ Arkadiusz Lisiecki ⇒ Bogusława Andrzejewska ⇒ Grażyna A. Adamska

 

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie międzynarodowy dyplom w języku angielskim i skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną do pracy z Reiki wiedzę.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W przypadku pierwszego stopnia odbywają się 4 przekazy wprowadzające i otwierające kanały energetyczne. Każdy z nich trwa po 20 min. i wykonuje się go w odstępie godziny. (Warto zrobić wszystkie cztery inicjacje jednego dnia o pełnych godzinach np. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00). Osoba inicjowana powinna siedzieć w pozycji medytacyjnej z otwartymi dłońmi, nie krzyżując rąk, ani nóg. Po każdym przekazie wysyłam emaila z informacją, co zadziało się podczas dostrojenia. 

Po inicjacji wysyłam Ci elektorniczny certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą e-mailową.

 

 

 

Bestsellery

17 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.