Inicjacja Light Reiki™

Cena 425 zł.

Light Reiki™ otwiera czakrę serca na głębszy przepływ energetyczny; rozświetla wszystkie czakry, oczyszczając je i harmonizując; aktywuje trzecie oko; lekko i szybko transformuje stare wzorce i przekonania; uzdrawia na poziomie komórkowym; stanowi doskonały dopalacz energetyczny i przyspiesza działanie tradycyjnego Reiki Usui.

 

Light Reiki™ jest jedno dostrojenie energetyczne.

Light Reiki™ to wzmocnienie i aktualizacja Twojego energetycznego potencjału. To wspaniały system transformacyjny, który uzdrawia na poziomie komórkowym. Sprawia, że stajesz się kanałem czystego światła i przyspieszasz uzdrawianie w tradycyjnym Reiki Usui, a także w innych systemach. Doskonale oczyszcza energię i rozświetla główne czakry. Otwiera czakrę serca na głębszy przepływ i aktywuje trzecie oko. Pomaga lekko i szybko wyeliminować wszelkie negatywne wzorce i przekonania. Stanowi doskonały dopalacz wibracyjny.

 

Praca z Light Reiki™ jest bardzo prosta. System tez został przekazany Ole Gabrielsenowi przez Archanioła Metatrona. W systemie Light Reiki™ nie ma żadnych nowych znaków. Jest jedno dostrojenie, a po skończonym kursie można inicjować kolejnych uczniów.

 

Moc tego systemu wymaga jednak odpowiedniej gotowości, czyli innymi słowy: praktyki. 

 

Moja linia przekazu Light Reiki™:

  • Ole Gabrielsen ⇒ Izabela Waloszek⇒ Cezary Wieczorek ⇒ Grażyna A. Adamska
     

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie skrypt, w którym znajdzie całą wiedzę niezbędną do pracy z Light Reiki™.
Inicjacja kończy się certyfikatem, który podsyłam emailem zaraz po dostrojeniu.
Będąc inicjowanym Light Reiki™ otrzymujesz prawo inicjowania swoich uczniów w tym systemie Reiki.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonej ściśle godzinie, którą wspólnie ustalamy. W przypadku Light Reiki™ jest jeden przekaz, trwający do 20 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą emailową.

 

UWAGA!

Ze względu na niezwykłą moc Light Reiki™ do inicjacji mogą przystąpić osoby posiadające przynajmniej I stopień Reiki Usui (tradycyjne).

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.