Inicjacja Divine Fire Reiki

Cena 610 zł.

Divine Fire Reiki (Boski Ogień Reiki) to potężny dar Boskiej Energii, dzięki któremu wzmocnisz swoje zdolności uzdrawiania do poziomu Wielkiego Mistrza. To ścieżka dostępu do nieziemskiej mocy, wyzwalająca potężny potencjał twórczy w duchowej manifestacji i jej fizycznej kreacji.

 

Divine Fire Reiki są trzy poziomy dostrojenia energetycznego, które wykonuję w odstępie tygodniowym każde.

Nickolas Mparalos otrzymał ten dar poprzez boską komunikację ze Stwórcą, aby poszerzyć swój rozwój duchowy i pomóc sobie oraz innym w ścieżce osobistej przemiany. Pragnąc wzbogacić swojego Ducha i wzmocnić pracę z energią kwantową, zwrócił się do Źródła o wsparcie i wyraził swoją pełną otwartość na przyjęcie Boskiej Wiedzy oraz Mądrości.

Podczas głębokiej modlitwy, Nickolas został pobłogosławiony przez Stwórcę i otrzymał trzy dostrojenia do potężnej Boskiej Mocy.

 

Divine Fire Reiki to ścieżka dostępu do nieziemskiej mocy, wyzwalająca potężny potencjał twórczy w duchowej manifestacji i jej fizycznej kreacji.

Boski Ogień Reiki daje nam pełne dostrojenie do łatwego, skutecznego i szybkiego manifestowania marzeń w kwantowej przestrzeni oraz ich realizacji, z poziomu Boskiego Światła Duchowej Energii Kreacji. Otrzymujemy połączenie z Boską Energią Twórcy, dzięki czemu aktywujemy w sobie dopalacz energetyczny oraz zdolność kreowania z nieograniczonych potencjałów Wszechświata.

 

Divine Fire Reiki składa się z trzech poziomów.

• Pierwszym poziomem jest poziom praktyka.Tutaj otrzymasz swoje pierwsze dostrojenie do Boskiego Ognia Reiki i będziesz mógł używać Boskiej Energii do uzdrawiania siebie i do swoich duchowych praktyk medytacyjnych. Poznasz też pierwszy symbol, który da ci ochronę i wzmocnienie w pracy z kwantową energią.

•Drugi poziom to poziom mistrzowski.Na tym poziomie otrzymasz drugie dostrojenie do Boskiego Ognia Reiki i będziesz mógł używać Boskiej Energii do leczenia innych. Poznasz również kolejny symbol, który wzbogaci twoją praktykę duchową i skróci procesy uzdrawiania.

•Trzeci i ostatni poziom to poziom Wielkiego Mistrza.Otrzymasz trzecie i ostatnie dostrojenie do Boskiego Ognia Reiki, które pozwoli Ci inicjować chętnych adeptów do Boskiej Energii. Poznasz także ostatni symbol Wielkiego Mistrza, którego będziesz używać we wszystkich swoich praktykach duchowych i energetycznych, a także do inicjowania innych.

 

Pomiędzy każdym dostrojeniem jest tygodniowa przerwa, aby twoja energia zsynchronizowała się z Divine Fire Reiki. Jest to bardzo ważne, żeby zarówno ciało fizyczne jak i mentalne przygotowało się do tak potężnego przepływu energii.

 

Moja linia przekazu Divine Fire Reiki:

  • Nickolas Mparalos ⇒ Grażyna A. Adamska

 

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie skrypty, w których znajdzie całą wiedzę niezbędną do pracy z Boskim Ogniem Reiki oraz medytacje dostrajające do poszczególnych poziomów.Jest to inicjacja Mistrzowska i kończy się certyfikatem, który podsyłam emailem zaraz po ostatnim dostrojeniu.Będąc Wielkim Mistrzem Divine Fire Reiki otrzymujesz również prawo inicjowania swoich uczniów w tym systemie Reiki.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila pierwszy skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W przypadku Divine Fire Reiki są 3 przekazy, w odstępach tygodnia każdy. Każdy z nich trwa do 20 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą emailową.

 

UWAGA!

Ze względu na wyjątkowość pracy z Divine Fire Reiki do inicjacji mogą przystąpić jedynie osoby posiadające dyplom Mistrza i Nauczyciela Reiki Usui (tradycyjnym).

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.