Inicjacja 12 Czakr Reiki

Cena 735 zł.

Reiki 12 Czakr to kurs ujawniający istnienie pięciu nowych czakr, które to budzą się w obliczu duchowej ewolucji człowieka. Stanowią one uzupełnienie siedmiu podstawowych centr energetycznych w naszym ciele, a jednocześnie znacząco wpływają na pogłębienie rozwoju duchowego.

 

Reiki of the Twelve Chakras jest pięć poziomów dostrojenia energetycznego, które wykonuję kolejno przez 5 dni.

Reiki 12 Czakr to kurs ujawniający istnienie pięciu nowych czakr, które to budzą się w obliczu duchowej ewolucji człowieka. Stanowią one uzupełnienie siedmiu podstawowych centr energetycznych w naszym ciele, a jednocześnie znacząco wpływają na pogłębienie rozwoju duchowego.

 

Podczas tego kursu poznasz cechy i funkcje nowych czakr, a także dowiesz się, jaki mają wpływ na nasze życie. Wyjaśnię, dlaczego tak ważne jest ich obudzenie oraz podpowiem, jak z nimi pracować, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

 

Czakry podstawowe, które zapewne znasz to:

• korzenia• sakralna

• splotu słonecznego

• serca

• gardła

• brwiowa

• korony

 

Podczas tego kursu poznasz pięć czakr półtonowych:

• podstawowa (base) – powiązana z karmą i zaległymi lekcjami do odrobienia

• centralna (hara) – jej aktywacja uskutecznia procesy uzdrawiania

• bezwarunkowej miłości (unconditional love) – otwarcie w sobie mocy mądrości serca

• główna (altar major) – wzmacnia zdolności intuicyjne, dostraja do pola zbiorowej nieświadomości

• trzeciego oka (third eye) – odkrywanie prawdy serca

 

UWAGA!

Nazwy mogą być mylące, o czym piszę w skryptach. Czakra korzenia to nie to samo, co czakra podstawy, podobnie ma się z czakrą brwiową i trzeciego oka – są to dwa różne centra energetyczne.

 

Chociaż inicjacje Reiki 12 Czakr skupiają się na nowych pięciu czakrach, uwzględniłam w skryptach także dodatkowo czakry auryczne, o których pisze April Pfender w swojej książce “Czakry – kompletny przewodnik”. Zatem w sumie można powiedzieć, że kurs ten aktywuje 12 czakr fizycznych oraz 5 aurycznych (Gwiazda Ziemi, Gwiazda Duszy, Gwiezdna Brama, Brama Wszechświata i Boska Brama).

 

Moja linia przekazu Reiki 12 Czakr:

  • Berardino Nardella ⇒ Grażyna A. Adamska

 

Reiki12 Czakr jest pięć dostrojeń, które wykonywane przez kolejne 5 dni pod rząd.  

 

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie skrypty, w których znajdzie całą wiedzę niezbędną do pracy z 12 Czakrami Reiki oraz medytacje dostrajające poszczególne czakry.Jest to inicjacja Mistrzowska i kończy się certyfikatem, który podsyłam emailem zaraz po odstanim dostrojeniu.Będąc Mistrzem Reiki 12 Czakr otrzymujesz również prawo inicjowania swoich uczniów w tym systemie Reiki.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila pierwszy skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W przypadku 12 Czakr Reiki przekazy odbywają się przez kolejne 5 dni. Każdy z nich trwa do 15 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą emailową.

 

UWAGA!

Ze względu na wyjątkowość pracy z Reiki 12 czakr do inicjacji mogą przystąpić jedynie osoby posiadające dyplom Mistrza i Nauczyciela Reiki Usui(tradycyjnym).

 

 

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.