Odmiany reiki usui
04 lutego 2024

Zawsze kwestionuj autorytety

W swojej praktyce pracy z podświadomością zauważyłam pewien niepokojący fakt. Coraz częściej zgłaszają się do mnie osoby, które gdzieś, kiedyś usłyszały, wyczytały, uwierzyły w słowa na swój temat od tzw. „autorytetów”, a co za tym idzie, uruchomiły w sobie negatywny wzorzec, całkowicie pozbawiając się własnej mocy. Zamiast zaufać sobie, dały się wciągnąć w wir niekorzystnych schematów, pozbywając się swojej woli.

Pamiętaj, że wszystko to, czego się dowiadujesz zapisywane jest na dysku podświadomości!

 

Jeśli lekarz (AUTORYTET) powiedział, że to będzie trudne leczenie, zatem to leczenie STAJE SIĘ TRUDNE.

Jeśli coach (AUTORYTET) zauważył, że masz problemy z wyrażaniem siebie i to będzie długi proces pracy ze sobą, więc TRWASZ W TYM PROCESIE JUŻ ILEŚ LAT.

Jeśli numerolog (AUTORYTET) "wyczytał", że masz kiepską intuicję, NAGLE PRZESTAJESZ UFAĆ SOBIE POPADAJĄC W KŁOPOTY.

Jeśli usłyszysz od rodzica (AUTORYTET DO 7 ROKU ŻYCIA), że prawdziwą miłość można spotkać tylko raz w życiu, a ty właśnie rozstałeś się z ukochaną kobietą/ukochanym mężczyzną, TO POSZUKIWANIA KOLEJNEJ BĘDĄ TRWAŁY W NIESKOŃCZONOŚĆ LUB SPEŁZNĄ NA NICZYM.  

Jeśli szaman (AUTORYTET) przepowiedział, że ściągnął z ciebie wieloletnią klątwę, ale musisz mu jeszcze dopłacić, aby ściągnął klątwę z twoich dzieci i mimo, że wcześniej tylko raz po raz czytałeś horoskopy i nie miałaś nic wspólnego z szamanizmem, ale w twojej podświadomości zakodowane jest, że szamani mają moc, to na pewno zaczną się dziać dziwne rzeczy w twoim domu, aby udowodnić, że “autorytet” jest wiarygodny.

Jeśli wyczytałeś w mądrej książce (AUTOR - AUTORYTET W DAJE DZIEDZINIE), że pieniądze należy wydawać, bo nie powinny leżeć, tylko być w obiegu, a w twojej podświadomości zakotwiczone jest, że autorytet zawsze ma rację i do tego masz smykałkę do „pustego portfela”, to na bank pojawią się jeszcze większe długi.

 

Mogę wymieniać takich sytuacji jeszcze wiele, wiele więcej, bo historii nasłuchałam się ogromnie dużo. Tymczasem najważniejsze jest, abyś sprawdził, co twoja podświadomość zakodowała sobie pod pojęciem autorytetu.

Dlaczego?

Ponieważ każda przepowiednia, która trafi na grząski grunt spełnia się samoistnie.

Jeśli wyczytałeś w horoskopie, że czeka cię ciężki dzień (a przecież nie wierzysz w horoskopy!) i nagle pojawia się konflikt w pracy, to już w twojej podświadomości buduje się kotwica z przekonaniem. O! Okazuje, że ta wróżba z gazety była prawdziwa! Tak właśnie zareaguje twoja podświadomość.

Jednak to tylko wierzchołek góry, bo już wcześniej miałeś zakodowane wzorce dt przepowiedni, które teraz się aktywowały.

Dlatego bądź uważny!

Obserwuj siebie i to, co czytasz i słyszysz.

 

Nie twierdzę, że każdy autorytet jest zły! Bo sama czerpię wiedzę od znanych i cenionych ludzi, do tego uwielbiam moc kart runicznych, anielskich oraz często korzystam z różnych przesłań. Jednak zawsze sprawdzam, czy jest to w zgodzie ze mną. Czytam wiele książek i poznaję wiele nowych technik pracy z podświadomością, i zawsze zadaje pytania, zawsze kwestionuję i sprawdzam, jak to działa, czy to działa, jak to wpływa na mnie. W każdej książce znajdzie się coś, z czym się nie zgadzam, co do mnie nie przemawia, czego nie czuję. I nie dlatego, że to jest złe. Po prostu nie rezonuje ze mną.

 

Zachęcam cię do zadawania pytań, przede wszystkim sobie: czy to mi służy, czy to jest dla mnie, czy to jest zgodne ze mną?
Niech wszystko co czytasz, słyszysz czy dostrzegasz będzie dla ciebie informacją, a nie wyrokiem. Niech będzie wskazówką, a nie niezaprzeczalną prawdą. Niech będzie sygnałem z czym możesz popracować, a nie gotową opinią na twój temat.

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.