Odmiany reiki usui
11 lutego 2024

Soul Body Fusion

Zatrzymaj się na moment i pozwól, aby Twoja Dusza dogoniła Twoje Ciało.

 

Soul Body Fusion® nie jest ani techniką ani metodą uzdrawiania, niemniej jednak doświadczenie działania zjednoczenia duszy z ciałem wprowadza zmiany w każdej sferze życia. „Pamiętaj, że twoja dusza to dużo więcej, niż twoje ciało fizyczne, tak więc prawdopodobne zmiany, których możesz doświadczyć obejmują wszystko w twoim życiu – nie tylko sferę fizyczną. Fuzja posuwa cię coraz dalej ku twojemu najwspanialszemu potencjałowi. Niektórym przynosi więcej klarowności co do ich własnego życiowego celu, innym – więcej osobistej mocy i poczucia spełnienia. Może zachęcić cię do wybaczenia lub uwolnienia sabotujących i autodestrukcyjnych nawyków. Może pomóc zrozumieć i przejść przez trudne życiowe okoliczności, otworzyć serce, przebudzić ducha, wzmocnić własną ekspresję… wszystko to dużo więcej, niż jedynie fizyczne uzdrowienie.” Jonette Crowley

 

Matką Soul Body Fusion®, jest współczesna mistyczka i nauczycielka duchowa – Jonette Crowley. Poprzez swoje wyprawy do miejsc mocy na całym świecie oraz duchowe podróże na płaszczyznach wewnętrznych, została obwołana duchową Indiana Jones.

 

Soul Body Fusion® działa, bo jest naturalne, korzysta z magii intencji i jest oparte na rezonansie. Naturalne jest to, że twoja dusza pojawia się na ziemi, aby doświadczyć życia, a może to zrobić jedynie będąc w pełni zsynchronizowana z ciałem. Intencja to nic innego jak wewnętrzna modlitwa. Twoje pragnienie w postaci myśli to najpotężniejsze narzędzie sprawcze. Intencja pomaga zharmonizować duszę z ciałem i dokonuje niewyobrażalne zmiany w twoich komórkach. Dokonuje zestrojenia fizyczności z duchem, co dalej prowadzi do tego, że świadomość przenosi się na wyższy poziom. „Intencja to akt świadomego wyboru“ J. Crowley. Tymczasem rezonans pozwala połączyć się z wszystkimi ludźmi będącymi już na wysokich poziomach duchowej harmonii. To podciąga ciebie jeszcze wyżej. „Podsumowując, Soul Body Fusion jako proces, jest tak nieskomplikowany, ponieważ twoja intencja łączy pola energii twojej duszy i ciała, a potem rezonans dostraja je do wyższej harmonii – a wszystko to dlatego, że jest to twój naturalny stan istnienia.“ Jonette Crowley

Co najważniejsze w Soul Body Fusion® nie ma żadnych zasad. Zjednoczenia duszy z ciałem może doświadczyć każdy, a co najważniejsze, nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności, aby się tego nauczyć.

 

Jak wykonać Soul Body Fusion® na sobie?

  • Po pierwsze ustal intencję: Moją intencją na tę fuzję SBF jest, aby moja dusza zjednoczyła (zestroiła, zsynchronizowała, połączyła) się z moim ciałem.
  • Następnie usiądź wygodnie tak, aby stopy dotykały ziemi. Dłonie ułóż w pozycji otwartej na kolanach. Wypowiedz intencję, którą wcześniej przygotowałeś, i przez kolejne dziesięć minut bądź skupiony na tym, co dzieje się w twoim ciele. Możesz zamknąć oczy, ale nie jest to konieczne. Pamiętaj, aby obserwować swoje ciało. Nie medytuj. Bądź osadzony w ciele.
  • Możesz, ale nie musisz, odczuwać mrowienie, swędzenie, ból, pulsowanie. Mogą obudzić się emocje, przychodzić różne myśli, obrazy, kolory. Pozwól sobie na to wszystko.
  • Po dziesięciu minutach zrób około pięciominutową przerwę. Przejdź się. Napij wody. W czasie fuzji ciało uwalnia się z toksyn, stąd bardzo wskazane jest picie jak największej ilości płynów.
  • Następnie ponownie usiądź w wyjściowej pozycji i przez kolejne dziesięć minut obserwuj ciało. W tej części również możesz powtórzyć swoją intencję. Po wyznaczonym czasie ponownie napij się wody.

Teraz możesz sobie pogratulować. Właśnie doświadczyłeś pierwszej fuzji Soul Body Fusion®.

 

Podobną sesję należy wykonać jeszcze dwa razy w odstępie jednego i dwóch tygodni. Wtedy fuzja Soul Body Fusion® jest pełna i odpowiednio wzmocniona. Jeśli nie czujesz się pewny, czy wykonałeś Soul Body Fusion® prawidłowo, możesz wykonać sesję z Jonette Crowley, korzystając z nagrania video na stronie autorki www.jonettecrowley.com.

 

Soul Body Fusion® to proces stopniowy, dlatego nie każdy odczuwa zmiany od razu. Dusza wprowadza te częstotliwości, na które jesteś w danym momencie gotowy. Zaufaj! Twoja dusza dokładnie wie, co jest dla ciebie najlepsze.

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.