Odmiany reiki usui
17 stycznia 2024

Skanowanie ciała

Czytanie ciała w Theta Healing to intuicyjne "wejrzenie" w ciało i wyłapanie wszelkich nieprawidłowości w przepływie energii.

Skanowanie pokazuje, czy masz jakieś emocjonalne zatory i gdzie kumulują się negatywne uczucia, a do za tym idzie, docierasz do blokujących schematów i wzorców, które wpływają destrukcyjnie na Twoje zdrowie, relacje i finanse.

 

Mentalne czytanie ciała doskonale ujawnia źródła błędnych przekonań oraz niszczących emocji i pozwala ukierunkować uzdrawianie właśnie do tych miejsc.

 Praktyk wchodzi w przestrzeń serca, łączy się ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest i wydaje komendę:

“Stwórco Wszystkiego Co Jest, wydano komendę, aby przeskanować moje ciało (lub ciało ....(-podajesz imię klienta)). Dziękuję. To się dokonało. To się dokonało. To się dokonało.”

I dalej praktyk Theta Healing wizualizuje "wejście" w przestrzeń skanowanej osoby przez czubek jej głowy i zaczyna obserwować mentalnie ciało. Jeśli jakiś organ przyciąga jego uwagę np. jest przyciemniony lub za bardzo rozjaśniony, pojawia się odczucie (zimno/ciepło/dreszcze) albo "słyszy", gdzie ma skupić swoją uwagę; to właśnie tam jest blokada i należy się nią zająć. Przychodzi natychmiastowa informacja, czy problem jest natury zdrowotnej, czy dotyczy błędnych przekonań lub schematów.

 

Czytanie biopola wykonuje się również przy Dwupunkcie i Matrycy Energetycznej.

Jest to genialne narzędzie do wyszukiwania blokad w danym temacie, przy którym nie dostrzegasz zmian.

Będąc w przestrzeni serca zadajesz otwarte pytania do Pola Matrycy doszukując się nagromadzonych emocji w poszczególnych częściach ciała. Zazwyczaj ten organ, który przyciągnie Twoją uwagę jest właśnie tym miejscem, gdzie powstała blokada. Zatrzymując się przy nim zadajesz kolejne pytania do Pola, które pomagają Ci dotrzeć do źródła przekonania ograniczającego zmianę.

Pamiętaj! Zaufaj intuicji.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że to, co się pojawia nie ma nic wspólnego z tematem, z którym pracujesz, pozwól sobie przejść przez cały proces, pytając Pole o to, czego nie rozumiesz.

 

Tego, jak wykonać prawidłowo skanowanie ciała uczę na kursie → Dwupunkt - krok po kroku. 

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.