Odmiany reiki usui
13 lutego 2024

Sigile – symbole mocy

Prawa półkula to ta część mózgu, która odpowiada za kreację, inspirację, twórczość. To tutaj pojawiają się wizualizacje, działa wyobraźnia i intuicja.

Tutaj też znajduje się nieskończona baza możliwości, których nie jesteśmy w stanie nawet sobie wyobrazić korzystając z lewej półkuli.

 

Pracując z Polem Matrycy korzystamy z niezwykłej mocy prawej półkuli, otwierając się na całkowicie nowe rozwiązania. Ta część mózgu doskonale współgra z podświadomością, która chłonie wszelką symbolikę obrazów, kolorów, zmysłów, czy też emocji. A że za każdą symboliką kryje się ogromny potencjał, Richard Bartlett, autor Matrycy Energetycznej, zaczął korzystać z sigili w Polu Matrycy.

 

Zauważ, jak silnie rezonuje Kalendarz Majów

 

Także Anielski alfabet ma potężną moc

 

A jak odczuwasz alfabet runiczny?

 

Czym właściwie są te tajemnicze sigile?

 
Oto krótka historyjka…
Był sobie razu pewnego człowiek, który całe życie spędził na poddaszu w jednym z najbardziej obskurnych zakątków Londynu. Oddychał oparami starych ksiąg, przeglądał się w namalowanych obrazach. Niewiele jadł, żywił się swymi wizjami i sokami wyobraźni. Był sobie taki człowiek, który z magii uczynił sposób na życie. Rozmawiał z duchami i demonami, a po nocach zamiast spać, malował obrazy, które pozwalały mu komunikować się z zaświatami. Tam na poddaszu, między pajęczynami, w gąszczu ciał „kobiet upadłych” udało mu się stworzyć prostą metodę, która stała się podstawowym narzędziem nowoczesnej magii. Metoda ta znana jest jako MAGIA SIGILI, a jej twórcą jest Austin Osman Spare. (Źródło: Czary Mary)
 

Sigile to symbole tworzone dla specyficznego celu magicznego. Termin ten pochodzi z łacińskiego słowa sigillum, co oznacza “pieczęć”.

 
Teoria sigili opiera się na założeniu, że jeśli pewne głęboko zakorzenione w podświadomości fakty mogą wywierać wpływ na nasze działania, to można wykorzystać ten fakt w odwrotny sposób. Wystarczy, iż wprowadzi się do podświadomości pewien symbol (sigil), uprzednio nadając mu konkretne znaczenie. Następnie należy zapomnieć zapis owego sigila i go zniszczyć. Można przypominać sobie, co pewien czas, jego wizerunek w celu wzmocnienia działania, ale nie przykuwać do niego zbytniej uwagi. W ten sposób wpływamy na naszą podświadomość. (Wikipedia)

 

Symbol Yin – Yang

 

 

Węzeł celtycki

 

Symbol nieskończoności

Pamiętaj, że bawiąc się w Polu Matrycy intuicyjnie samemu tworzysz sigile. Nie muszą one przypominać znanych ci symboli. Ty sam nadajesz im znaczenie.

Sigile w Polu aktywują się samodzielnie i działają tak długo, jak są ci potrzebne.

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.