Odmiany reiki usui
13 lutego 2024

Radionika w Polu Matrycy

Radionika to dziedzina, która dała początek m.in. biorezonansowi. Richard Bartlett korzysta z wibracji tej najstarszej “uzdrawiającej” modalności poprzez pole informacyjne. Możesz integrować karty i wartości radioniczne w Polu Matrycy Energetycznej.

 

Czym jest radionika?

Najogólniej można rzec, że zajmuje się dokładnie tym samym, czym zajmuje się medycyna chińska oparta na czakrach, meridianach i tzw. sile życiowej chi. Jednak w radionice nie mówi się o tajemniczej sile życiowej, tylko o prądzie elektrycznym niskiej częstotliwości. 

 

Radionika wykorzystuje fakt, że wszystko co istnieje, także człowiek, zbudowane jest z węzłów fal różnych częstotliwości. Ludzki organizm dokładnie wie, co jest dla niego najlepsze, a wszelkie urządzenia radioniczne są jedynie “wzmacniaczami” bądź  “wygaszaczami” odpowiednich częstotliwości. O harmoniczności czy też braku harmonii decyduje wyłącznie organizm ludzki.

Radionika została odkryta w San Francisco przez dr Alberta Abramsa (1863 – 1924). Jednym z podstawowych twierdzeń Abramsa jest to, że wszystko, co istnieje, ma niepowtarzalny podpis wibracyjny. Podpisy te są reprezentowane w Radionice przez różne systemy kodów.  Najczęstszymi są Zakresy, które są prostymi numerycznymi deskryptorami.

Malcolm Rae wprowadził system magneto-geometryczny, który opisuje podpisy wibracyjne pod względem ich stosunku do kąta pola magnetycznego Ziemi.

Pozostałe systemy to: alfanumeryczny, który korzysta z liter, cyfr, kolorów oraz Dynamiczny Eter – system kodowania, który wykorzystuje kształty, ich dokładne rozmiary w precyzyjnych relacjach  do siebie. Kody są stosowane zarówno w badaniach, jak i leczeniu. Obejmują szeroki zakres m.in. całą anatomię i fizjologię człowieka. Wielu praktyków – radioników – pracuje zdalnie ze swoimi pacjentami, którzy mogą znajdować  się  w dowolnym miejscu na świecie. Pacjent dostarcza małą próbkę włosów i opisuje swoje objawy. Z tego lekarz jest w stanie zbudować analizę, co z kolei prowadzi do procedur leczenia. Samo leczenie jest zazwyczaj zdalne.

 

więcej: https://skepdic.com/radionics.html

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.