11 kwietnia 2024

Prosta technika wybaczania

Opisaną poniżej technikę wybaczania odkryłam w książce Toshy Silver “Bezgraniczna otwartość”. Metoda to pozwala uwolnić się od wszelkich toksycznych więzi emocjonalnych, które niekiedy są potężnym hakiem energetycznym, wzbudzającym poczucie krzywdy i gniewu.

 

* Napisz list, którego nigdy nie wyślesz. Wyrzuć w nim wszystko to, co czujesz do oponenta. Nie hamuj się w słowach, niczego nie poprawiaj. Pisz tak długo, aż poczujesz, że to już wszystko.

* Symbolicznie spal list.

* Weź kąpiel w wodzie z sodą oczyszczoną (bądź w soli). Poczuj jak całe negatywne przywiązanie do tej osoby, opuszcza Twoje ciało i Twoje pole energetyczne. Spuść wodę z wanny.

* Rozpal szałwię. Okadź dymem swoje ciało. Wizualizuj, jak wszystkie więzy uwalniają się od Ciebie i zostają odesłane do światła. Poczuj, jak się od nich uwalniasz.

* Pozbądź się z domu wszystkich zdjęć, listów lub przedmiotów otrzymanych od swojego oponenta. Wyrzuć je. One noszą w sobie energię tej osoby, dlatego warto się ich pozbyć.

* Poproś Wszechświat, aby pomógł ci rozwiązać Twój problem do końca. Możesz powtarzać następującą mantrę będąc w przestrzeni serca:
Ta relacja należy już do Boskiego Porządku. Znajduje się w rękach Stwórcy, a Ja otwieram się na cud zakończenia całej sprawy. Dla dobra wszystkich sytuacja rozwija się w idealny sposób. Mogę bez obaw odpuścić. Moje potrzeby zawsze są zaspokajane.

* Wyślij miłość bezwarunkową swojemu oponentowi i sobie. To może być trudne na początku, ale jest kluczowe w całym procesie.

 

Wykonuj tę technikę tak często, aż poczujesz całkowite uwolnienie. 

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.