19 lutego 2024

Nie zamartwiaj się, wysyłaj bezwarunkową miłość!

Coraz częściej witają do mnie klienci, którzy pragną pomóc swoim bliskim, bo martwią się o ich samopoczucie, zdrowie, przyszłość. Doskonale znam ten stan. Sama jestem mamą, partnerką, siostrą, córką, przyjaciółką, ciocią, kuzynką, znajomą; i wiem, co to znaczy czuć niepokój i lęk o kogoś z rodziny (i nie tylko). Kiedy jednak kilka lat temu trafiłam na książkę "Bezgraniczna otwartość" Toshy Siler zdałam sobie sprawę, jak moje emocje szkodzą bliskim.

Przecież całe to zamartwianie się to wysyłanie do osoby, którą kocham, potężnej dawki negatywnych wibracji!

To samospełniająca się koszmarna przepowiednia, którą ukochany człowiek ode mnie otrzymuje w "prezencie". Zdałam sobie sprawę, że naładowana dręczącymi emocjami daję znak Wszechświatowi, co ma się złego “przytrafić” tej osobie.

 

“Gdy nam na kimś zależy, niepokój jest najgorszą energią, jaką możemy wysłać. Zamartwienia sprawiają zazwyczaj, że wyobrażamy sobie wszystkie najczarniejsze scenariusze, przez co w bezpośredni sposób przekazują strach i ograniczenia. Nawet jeśli u ich podstaw leżą dobre intencje, pokrywają one pole energetycznego biednego odbiorcy negatywnymi wibracjami. Wyobraź sobie dostarczoną ekspresowo czarną paczkę z napisem “Myślę o tobie”, w której znajduje się gnój, pleśń i kilka czaszek. Tym właśnie jest niepokój.” ~ Tosha Siler

 

Opamiętując się w czas, zaczęłam przekierowywać swoją uwagę na wysyłanie miłości do siebie, aby złagodzić lęki, oraz do bliskich, aby wyeliminować wcześniejsze emocje. 

Jak to robię?

Będąc w przestrzeni serca, wysyłam miłość do bliskiej osoby. Wyobrażam sobie, jak miłość otacza mnie i ją, a wszelkie zmartwienia rozpływają się w czystym świetle boskości.

 

Tosha Silver pisze:

“Zacznij wysyłać błogosławieństwa od razu, gdy tylko zaczynasz się o kogoś niepokoić. Po prostu wyobrażaj sobie, że tę osobę wypełnia światło i szczęście. Poczuj, że jest spokojna i zadowolona. Powtarzaj tę procedurę dzień w dzień. Jest to najpożyteczniejszy prezent, jaki możesz mentalnie ofiarować każdemu, kogo kochasz.”

 

Wysyłaj miłość bezwarunkową.

Wysyłaj ją sobie, najbliższym, obcym ludziom, wrogom, zwierzętom i całej naszej planecie.

 

Tosha proponuje również praktykę Medytacji Metta – wysyłanie radości otaczającemu światu:

“Aby wykonać tę medytację, po prostu usiądź i obserwuj swój oddech. Emanuj spokojem, miłością i wielkodusznością. Początkowo skup się na własnej osobie. Pobłogosław siebie i wszystko, co w głębi serca potępiasz. Następnie skup się na tych, których kochasz, później na tych, którzy nastręczają ci problemów, a na końcu weź w objęcia cały świat.”

 

Za każdym razem, gdy pojawia się niepokój od razu przekieruj swoją uwagę na miłość. 

Wysyłanie miłości bezwarunkowej do bliskich osób jest najpiękniejszym darem, jaki możesz ofiarować.

 

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.