Odmiany reiki usui
12 lutego 2024

Nie tłum emocji, bo Ciebie dopadną!

Jestem pogodną i miłą osobą, dlaczego ludzie tak mnie traktują?

Dlaczego wszyscy mnie wykorzystują? 

Dlaczego oni mnie atakują? 

Dlaczego ludzi miłych spotykają niemiłe rzeczy?

Mówią, że jestem spokojna i dobra, że tak wiele daję z siebie, dlaczego mój mąż tego nie widzi?

Dlaczego wrzeszczy na mnie?

Dlaczego mnie bije?

Odżywiam się dobrze, na co dzień medytuję, modlę się. Jestem wyciszoną osobą, a przynajmniej raz w tygodniu mam potężną migrenę. Co się ze mną dzieje?

Coraz częściej trafiają do mnie osoby, które nie potrafią zrozumieć, czemu są "atakowane".  Wtedy ja zadaję im następujące pytania:

Kiedy ostatnio się zezłościłaś?

Kiedy poczułeś wściekłość?

Kiedy Twoje poirytowanie przerodziło się w furię?

I co słyszę w odpowiedzi:

Nigdy, przecież ja się nie złoszczę, nie wściekam, nie irytuję!

 

I to jest właśnie Twój błąd!

Tłumienie emocji powoduje, że odkładają się one w ciele i materializują w postaci różnych chorób.

Poza tym, to że ty tłumisz emocje, nie znaczy, że ich nie ma.One są cały czas w twoim polu energetycznym, a najlepszym tego dowodem są właśnie reakcje bliskiego otoczenia.

 

Dlaczego partner jest wściekły?

Bo on rezonuje z twoim biopolem, a że nie jesteś spójna, bo w środku aż kipisz wściekłością, a na zewnątrz “udajesz” spokój, jego reakcja jest spotęgowana. Jesteś dla niego fałszywa! Jeśli pojawia się ból głowy, tudzież migreny, zwróć uwagę, co się w tobie nagromadziło. Początkowo negatywne emocje materializują się w postaci bólu. Organizm wola o pomoc! Brak reakcji z twojej strony tylko nasila problem.

 

Nie bój się emocji!

On są nierozerwalną częścią życia. Nawet Dalajlama mówi, że potrafi się zezłościć. Najważniejsze jest, aby umieć pracować ze swoimi emocjami. Nie należy się ich bobawiać. Emocje są doskonałym partnerem w pokazywaniu ci, co jest niezgodne z twoim wnętrzem. Emocje są potrzebne. Dzięki nim wiesz, co czujesz. Dzięki nim aktywne są także pozytywne uczucia. Gdy tłumisz i wypierasz się wściekłości, smutku, lęku, takie uczucia jak miłość, radość, szczęście, euforia, także zostają przytłumione. Zabijasz je w sobie. Emocje należy przyjmować takie, jakie są. Najważniejsze jest, aby się w nich nie zatracać. Gdy czujesz złość, wyrzuć ją z siebie, gdy pojawia się smutek, wypłacz się, a kiedy budzi się w tobie radość - śmiej się, tańcz i skacz. Doceniaj każdą emocję i uczucie, bo one są dla ciebie informacją o twoim wnętrzu.

 

W modułach Matrycy Energetycznej "uwolnienie od bagażu emocji" nie oznacza, że uwalniasz się całkowicie od emocji, a jedynie zmieniasz połączenia neuronowe pomiędzy daną myślą/zdarzeniem/sytuacją/osobą, a emocją, z którą zostały połączone. Następuje transformacja, czyli zamiana niekorzystnej emocji w korzystne uczucie.

Od teraz stań się obserwatorem siebie i tego, co się dookoła ciebie dzieje.

Jakie emocje przeważają i dlaczego?

Co z tym robisz?

Jak reagujesz?

 

Oto dwa genialne sposoby pracy z emocjami:

  1. Gdy pojawią się złość/strach/smutek, a ty nie masz możliwości rozpisania ich na kartce, wycisz się. Zamknij oczy. Wyobrazić sobie, że dana emocja staje przed tobą w jakiejkolwiek postaci. Przyjmij ją. Pozwól pobyć. Zaakceptuj ją. Upewnij ją, że wiesz, że jest twoja, że jest częścią ciebie. Przytul ją. Pobądź chwilę w tym uścisku. Gdy poczujesz, że uwalnia się, pozwól jej odejść. Powiedz: Wiem, że jesteś. Akceptuję ciebie. Należysz do mnie. Teraz odejdź. Jest to prosta wizualizacja, która pomaga uspokoić emocje, jednak w późniejszym terminie warto przyjrzeć się im bliżej.
  2. Pieśń Serca - Ten proces ma uwolnić smutek i złość ze wszystkich naszych poziomów poprzez ciągły dźwięk, który pochodzi z serca i jest odtwarzany przez głos.
    W stanie theta wydaj komendę: 
    Stwórco Wszystkiego Co Jest, wydano komendę, aby smutek został uwolniony z mojego serca poprzez dźwięk mojego głosu. Dziękuję. To się dokonało. To się dokonało. To się dokonało.
    Wyobraź sobie, że schodzisz głęboko w dół do swojego serca. Posłuchaj smutnej pieśni, którą śpiewa. Pozwól, by jej dźwięk wydobył się wraz z twoim głosem. Nie będzie to głośny dźwięk, tylko równy, neutralny ton. Słuchając dźwięku wsłuchaj się we wszystkie żale i frustracje dotyczące wojny, głodu, nienawiści i złości, które zamknięte były w twoim sercu. Pozwól, by głos serca wydobył się przez twoje usta.

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.