Odmiany reiki usui
30 stycznia 2024

Na czym polega Theta Healing?

Theta Healing© to potężny system uzdrawiania podświadomości, który można stosować w samodzielnym rozwoju.  Działa on na wszystkich poziomach egzytencji: fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym, usuwając blokady i przeszkody, uniemożliwiające osiągnięcie pełnego potencjału w życiu. Pracując z Theta Healing wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych.

 

W głębokim stanie theta docierasz do źródła destrukcyjnych wzorców i programów zakodowanych w podświadomości, i w łatwy sposób eliminujesz je, zastępując wspierającymi przekonaniami. Dzięki tej metodzie raz na zawsze uwolnisz się od zakorzenionych lęków, negatywnych nawyków oraz miażdżących emocji.

 
 
Nasza podświadomość jest jak dysk komputerowy, który zapisuje wszystko, co wydarzyło się w naszym życiu. Każda myśl w połączeniu z silną emocją tworzy w naszym umyśle przekonanie, które staje się dla nas swego rodzaju wierzeniem i schematem, według którego podejmujemy swoje decyzje. Nie mamy wpływu na to, jak podświadomość kotwiczy te wzorce, ale możemy je zmieniać na swoją korzyść, wykorzystując Theta Healing.
 
Nasz mózg emituje pięć różnych częstotliwości fal:
 • Gamma– uczenie się i przetwarzanie informacji
 • Beta– całkowite rozbudzenie
 • Alfa– mózg obudzony, a ciało uśpione
 • Theta– na pograniczu płytkiego snu
 • Delta– to faza głębokiego snu. 

 

Stan Gamma

Fale Gamma to stan używany w procesie uczenia się i przetwarzania informacji. Fale te stymulują wytworzenie w organizmie endorfin. Ich pojawienie się oznacza wysoką aktywność mentalną, w tym percepcji i świadomości. 

 

Stan Beta
Kiedy myślimy, mówimy i komunikujemy się, nasz umysł pozostaje w stanie Beta. Fale Beta operują w częstotliwości 14-28 Hz. Pozostając w stanie Beta jesteśmy aktywni i czujni. 
 
Stan Alfa

Stan Alfa stanowi połączenie między stanem Beta i Theta. Pozostając w stanie Alfa fale mózgowe operują na częstotliwości 7-14 Hz. Częstotliwość fal Alfa przypomina zrelaksowany, medytacyjny stan umysłu. Fale Alfa używane są, kiedy śnimy na jawie lub fantazjujemy i oznaczają świadomość zrelaksowaną, oderwaną od rzeczywistości. Aby w pełni zrozumieć, czym jest stan Alfa, zamknij oczy i wyobraź sobie zachód słońca. Zobacz oczyma umysłu słońce zachodzące nad oceanem i mewy latające nisko nad wybrzeżem. W ten sposób rozpoczyna się wprowadzanie umysłu w stan Alfa. Testując uzdrowicieli korzystających z energii Reiki elektroencefalografem, zaobserwowano, że korzystają oni właśnie z fal mózgowych Alfa. Osoby praktykujące Reiki sprowadzają „Źródło” do środka własnego ciała. Energia ta zostaje następnie użyta za pomocą rąk do uzdrowienia danej osoby. Elektroencefalograf wykazał, że w momencie wprowadzenia energii Źródła do ciała i dłoni, które mają uleczyć, umysł uzdrowiciela znajduje się w stanie Alfa. Przebywanie w stanie Alfa pomaga w uśmierzaniu bólu i jest niezwykle pomocne w uzdrawianiu.

 

Stan Theta

Stan Theta to stan głębokiej relaksacji. W stanie tym znajdujemy się podczas hipnozy i snu. Fale mózgowe w paśmie Theta zwalniają do częstotliwości 4-7 Hz. Mędrcy godzinami medytują, aby osiągnąć ten stan, w którym to mogą uzyskać absolutny spokój. Fale mózgowe Theta mogą zostać odczytane jako nasza podświadomość; stoją one na straży tej części naszego umysłu, która położona jest pomiędzy świadomością i podświadomością. W nich znajdują się wspomnienia i doznania. Od nich też zależy nasze nastawienie, schematy poglądów i zachowanie. Są zawsze kreatywne, dają inspirację oraz odczucie podobne do przeżycia duchowego. Ten stan umożliwia nam działanie na poziomie podświadomości. Wchodząc w stan theta i wzywając Stwórcę, możemy natychmiast uleczyć siebie lub daną osobę.

 

Stan Delta

Stan Delta możemy osiągnąć podczas fazy głębokiego snu. Fale mózgowe w paśmie Delta zwalniają do częstotliwości 0-4 Hz. Stan ten wykorzystujemy też, jeśli słysząc sygnał telefonu, intuicyjnie „wiemy” kto dzwoni. 

 

Wszystkie te stany są znane naszemu mózgowi i potrzebne abyśmy mogli prawidłowo funkcjonować.  To co robimy, mówimy, jest kontrolowane  poprzez te częstotliwości fal naszego mózgu.
 
 

Stan Theta przez fizyków kwantowych nazywany jest stanem geniuszu, bo w nim następuje automatycznie synchronizacja półkul mózgowych i wzrasta nasz iloraz inteligencji. Stan ten redukuje stres, pobudza wyobraźnię, rozwija naszą intucicję oraz zmysły parapsychiczne. 

 
W 1925 roku fizycy kwantowi odkryli, że otaczający nas świat, to wibrująca energia. Im wyższa jej częstotliwość, tym więcej dobra, miłości i obfitości pojawia się w naszym życiu. 
Metoda Theta Healing pozwala na wprowadzanie mózgu w stan theta przy pełnej świadomości.
Daje to ogromne możliwości m.in:
 • W tym stanie posiadamy rozszerzone zdolności kojarzenia i postrzegania.
 • Synchronizacja półkul mózgowych następuje wtedy automatycznie.
 • Mamy dostęp do przekonań i wzorców zakodowanych w podświadomości.
 • Ma miejsce połączenie z najwyższą Energią Twórczą. 
 • Dzięki pracy w Theta możemy dotrzeć do negatywnych wierzeń i zmienić je, co automatycznie wpływa na nasze życie, w każdej jego dziedzinie.
   

 

Fale mózgowe theta w połączeniu z metodą Theta Healing umożliwiają nam połączenie się ze Stwórcą, a co za tym idzie zmianę na każdym poziomie naszego istnienia.

 

Podczas sesji metodą Theta Healing, terapeuta dostraja się do zagadnienia, które ma być przedmiotem pracy, w celu rozwiązania problemów, których doświadczasz. Przy zastosowaniu metody obniżającej częstotliwości fal mózgowych do częstotliwości theta (to jak „świadoma hipnoza”), nawiązuje kontakt z twoją podświadomością i nadświadomością. Następnie uwalnia z podświadomości negatywne wzorce i zastępuje je nowymi – pozytywnymi i wzmacniającymi. 

 

Podczas sesji przeprowadza się m.in. 
 • oczyszczanie z haków energetycznych i ataków psychicznych;
 • uzdrawia się pękniętą/złamaną duszę;
 • odzyskuje się fragmenty duszy;
 • uwalnia się od wolnych wspomnień;
 • odprowadza się zagubione i zbłąkane dusze;
 • kończy się zobowiązania, przysięgi;
 • stosuje się rozwody energetyczne;
 • wyciąga schematy/przekonania, które blokują uzdrowienie;
 • wprowadza uczucia/odczucia, których często klient nie zna, a bez nich uzdrowienie, jak i manifestacja czegokolwiek, może być niemożliwa;
 • można połączyć się z Wyższym Ja, Aniołem/Przewodnikiem, przodkami.
 
Zmiany następują bardzo szybko, często natychmiastowo, w tym samym lub kolejnym dniu. Najważniejsze jest nastawienie – intencja i gotowość do pozytywnych zmian. 
 

Posłuchaj, jak sesja Theat Healing wyeliminowała migrenę:

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.