Odmiany reiki usui
15 stycznia 2024

Moc SERCA

Wejście w przestrzeń serca to stan całkowitego spokoju, miłości i błogości.

W każdej metodzie i technice opierającej się na działaniach pola kwantowego, głównym czynnikiem sprawczym zmian w naszym życiu jest właśnie przestrzeń serca.

 

To tutaj manifestują się wszystkie marzenia, plany i cele.

To tutaj następuje natychmiastowe uzdrowienie.

To tutaj doświadczamy cudów życia.

 

Dlaczego serce jest tak ważnym organem naszego ciała?

Zerknijmy na kilka naukowych faktów dotyczących tego niezwykłego mięśnia.

 

Serce pracuje bez przerwy przez ok 75/80 lat, uderza 100 000 razy w ciągu dnia, pompuje około 10 litrów krwi na minutę. Jako pierwsze daje znak życia wewnątrz płodu w łonie matki. Zaczyna bić samoczynnie i wciąż pracuje nawet wówczas, gdy następuje śmierć mózgu. Po transplantacji zaczyna bić w piersi nowego gospodarza, chociaż nie jest podłączone do jego mózgu.

 

Serce działa autogennie. Nie potrzebuje żadnych sygnałów z mózgu, aby bić. Nie zależy od żadnego zewnętrznego bodźca i żadna inna część ciała nie kontroluje jego funkcji.

 

W Instytucie Matematyki Serca w Kalifornii, gdzie od wielu lat toczą się badania nad tym fenomenalnym organem, udowodniono, że pole elektromagnetyczne serca jest około 60 razy większe w swej amplitudzie niż fale mózgowe. Dowiedziono, że pole serca wynosi około 50 000 femtotesli, podczas gdy mózg zaledwie 10 i generuje największe pole elektromagenatyczne spośród wszystkich organów.

Magnetyczny skladnik pola serca jest 5000 razy silniejszy, niż ten produkowany przez mózg.

Są również wskazania, że pole serca przekracza czas i przestrzeń i funkcjonuje jak hologram. Może roprzestrzeniać się na odległość kilometrów, a nawet na obszar całego świata. Co oznacza, że wszyscy znajdujemy się w tym samym polu, połączeni, a jednocześnie każdy z nas wpływa na stan i jakość tego pola.

 

W latach dziewięćdziesiątych powstała koncepcja, że serce ma swój mały mózg, który funkcjonuje niezależnie od mózgu w czaszce, ale są ze sobą połączone.

Naukowe rozważania poszły jeszcze dalej. Uznano, że mózg w czaszce jest posłuszny poleceniom wysyłanym przez serce i te polecenia mogą wpływać na zachowanie danej osoby.

W jaki sposób?

Mózg serca związany jest z rozwojem mądrości i dążenia do prawdy oraz uczuć wyższych takich jak odczuwanie piękna, odwagi, radości, zaufania, miłości, współczucia, zrozumienia, troskliwości, odpowiedzialności. Rozwój tych uczuć to szczególna zdolność serca, związana z inteligencją duchową.

 

Narzędziem mocy serca są pozytywne uczucia, za pomocą których serce działa dla naszego dobra. Gdy koncentrujemy się na przestrzeni swojego serca, uruchamiamy takie głęboki uczucia jak miłość, współczucie, troskliwość, błogostan i spokój. Wtedy serce wzmaga swój rytm i posyła nam sygnały poprzez uczucia i intuicję, ażeby pomóć nam pokierować naszym życiem.

 

Dlatego zawsze podążaj za głosem swojego serca,

bo to ono poprowadzi ciebie ku spełnieniu marzeń.

 

*artykuł ukazał się w e-czasopiśmie Medium

Jak wejść w przestrzeń serca?

Skorzystaj z wizualizacji

 

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.