Odmiany reiki usui
27 kwietnia 2024

Lęk przed zmianami to absurd!

Lęk jest potężnym demotywatorem dla zmian. Nasz umysł panicznie boi się nowego i gdy tylko pojawia się okazja, żeby zrobić coś inaczej, zaraz dopada Cię lawina natrętnych i ograniczających myśli. Twoja podświadomość działa jak radar. Słowa “zmiana” czy też “nowe” pobudza wszelkie istniejące blokady, które są uruchamiane, abyś tylko nie zrobił kroku do przodu. Czasami są to zakotwiczone negatywne doświadczenia z przeszłości, a innym razem lęki o przyszłość.

 

Jednak musisz mieć świadomość, że wszystko to tylko siedzi w Twoim umyśle i wielokrotnie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!

 

Jak to możliwe?

Przecież nie masz pojęcia, co przyniesie zmiana, dopóki jej nie doświadczysz. Nie dowiesz się tego, co oznacza "nowe", jeżeli nie dasz szansy, aby zaistniało.

 

Paradoksem jest również fakt, że wszystko co nas otacza jest w procesie ciągłej zmiany. 

Nic nie jest stałe! 

Wszystko wibruje. Energia cały czas krąży i reaguje na otoczenie. Nie ma dwóch identycznych chwil. Nie ma dwóch takich samych momentów.

Zgodnie z fizyka kwantową jesteśmy w ciągłym ruchu, tak więc cały czas się zmieniamy!

Zatem próbujesz zatrzymać coś, czego nie da się powstrzymać.

 

Czy teraz, gdy przeczytałeś powyższe słowa zgodzisz się ze mną, że lęk przed zmianą to absurd?
Skoro jesteśmy w ciągłym ruchu wibracyjnym to można uznać, że nasze lęki są iluzją. Gdy "wyjaśnisz" swojemu umysłowi świadomemu, że zmiany są częścią Twojego życia, i że to naturalny stan wszystkiego, co jest we Wszechświecie to poczujesz, jak obawy nagle znikną. Doświadczysz skoku kwantowego do równoległego wszechświata, w którym nie będziesz już czuł lęku przed czymś nowym.

 

A jak wyuczyć swój umysł świadomy by z lekkością przyjmował zmiany?

Najprościej codziennie wprowadzać coś nowego do swojego życia np. wstań rano z łóżka i podskocz kilka razy, przebiegnij się do łazienki, wyjdź do pracy lub na spacer o innej porze niż zwykle i koniecznie! pogratuluj sobie, że wykonałeś daną czynność inaczej niż zazwyczaj.

Wystarczy wprowadzić jeden nowy nawyk każdego dnia, aby oswoić umysł ze zmianami.
I pamiętaj, że zapanowanie nad lękiem nie musi się wiązać z kopaniem w podświadomości i doszukiwaniem się negatywnych przekonań. Możesz w szybki i łatwy sposób zaprogramować swój umysł na nowe i cieszyć się życiem tu i teraz.

 

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.