28 marca 2024

Kwantowy Kod Uzdrawiania – Dekodowanie i Kodowanie

“Każdy z nas w życiu nieświadomie kieruje się pewnymi wzorcami zachowań, które wyniósł z domu, szkoły czy pracy.

To one decydują o naszych sukcesach i porażkach.

Teraz jednak nadszedł czas, aby je w końcu przełamać i przebudować zakodowane w nas schematy na kwantowym poziomie.

To, co przez całe życie Ci wpajano, nareszcie przestanie być Twoim przeznaczeniem i możesz się z tego wyłamać, stając się kowalem swojego losu.

Dzięki przedstawionej w tej książce technice, nadasz swojemu życiu zupełnie nowy kierunek. Niezależnie od tego czy myślisz, że nie zasługujesz na coś dobrego, czy jesteś mało przebojowy, czy może paraliżuje Cię uciążliwy strach, teraz będziesz mógł uzdrowić wszystkie te negatywne przekonania w sposób kwantowy.

Nauczysz się dekodować szkodliwe energie, a w ich miejsce wprowadzać wzorce nastawione na sukces i osiąganie wyznaczonych celów.

Metoda przedstawiona przez Autorkę może być wykorzystywana w dowolnym miejscu i o każdej porze. Zamieszczone w książce szybkie techniki wizualizacyjne i afirmacje o natychmiastowym działaniu, pozwolą Tobie uspokoić się nawet w najtrudniejszych momentach Twojego życia.

Kwantowy kod uzdrawiania zlikwiduje również blokady, tkwiące w Tobie od dziecka stare przekonania, schematy czy mimowolnie wpojone wzorce. Raz na zawsze się od nich uwolnisz i zaczniesz w końcu żyć tak, jak zawsze pragnąłeś.

Staniesz się wolnym, spełnionym człowiekiem, który w każdej, nawet najgorszej sytuacji, da sobie radę.

Stwórz swój własny kod uzdrawiania i żyj pełnią życia.

Zakoduj przyszłość, o której zawsze marzyłeś.” ~ Sandra Taylor "Kwantowy Kod Uzdrawiania"

 

 

Dzisiaj pragnę podzielić się z Tobą genialną techniką dekodowanie i kodowania przekonań. Metoda ta pozwala w prosty sposób uwolnić się od negatywnych wzorców z przeszłości i zaprogramować te wspierające.

 

Metoda ta służy nam we wszystkich obszarach, które chcemy uzdrowić, a że podświadomość jest niczym dziecko, które szybko nudzi się i długie sesje nie są dla niej atrakcyjne, technika ta doskonale sprawdza się w pracy ze zmianą starych schematów myślowych.

 

Zacznijmy od DEKODOWANIA, czyli transformacji.

Weź 3 głębokie oddechy i rozluźnij ciało. Zamknij oczy i przyjmij pozycję “dekodowania”  dwoma palcami każdej dłoni dotknij czoła w pobliżu czakry Trzeciego Oka. Wzrok pod zamkniętymi powiekami skieruj ku górze, jakbyś chciał spojrzeć na czoło.

 

 

Teraz wypowiedz na głos oświadczenie dekodowania:

np. Uwalniam się od lęku przed zmianami. Dekoduję lęk przez zmianą.

Dekoduję lęk przed wszelką zmianą w moim życiu.

Dekoduję i uwalniam się od lęku.

Dekoduję lęk.

Na sam koniec powiedz mocnym głosem: UWALNIAM TO WSZYSTKO.

W tym momencie możesz dołączyć wizualizację, jak to wszystko, co ma odejść, rozpuszcza się i znika. 

Teraz weź głęboki oddech, opuść dłonie i otwórz oczy.

 

 

Właśnie poznałeś proces dekodowania. Teraz zobacz, jak wygląda KODOWANIE, czyli wprowadzanie do podświadomości pozytywnych definicji.

Odpręż się głębokim, powolnym oddechem i ponownie zamknij oczy. Przyjmuję pozycję “kodowania”  dwoma palcami PRAWEJ dłoni dotykam czoła w miejscu czakry Trzeciego Oka. Wzrok pod zamkniętymi powiekami skieruj ku górze.

 

 

Teraz wypowiedz na głos oświadczenia kodowania:

Np. Jestem otwarty na doświadczanie miłości i radości. Koduję radość i miłość. Wiem, co to znaczy kochać i być kochanym.

Koduję posiadanie czasu na to wszystko, co kocham.

Koduję miłość do siebie.
Koduję radość i uśmiech.

Koduję akceptację.
Koduję miłość.

Na sam koniec zatwierdzasz to wszystko pozytywną afirmacją: TO JA KREUJĘ MOJE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE. 

Teraz weź głęboki oddech, opuść dłonie i otwórz oczy.

 

Cały proces dekodowania i kodowanie trwa 3-4 minuty i jest niezmiernie skuteczny. 

 

Chociaż przedstawione techniki na pierwszy rzut oka mogą się wydawać zbyt proste, to działają w nich ważne energetyczne prawa. Energia kodowania i dekodowania tworzy nowe szklaki neuronalne. Uwaga skupiona jest na szóstym centrum energii, dlatego też w proces bezpośrednio zaangażowany jest mózg, wywołując zdrowe i optymistyczne działania reaktywne. Wypowiadane oświadczenia afirmacji produkują również więcej neuroprzekaźników radości. Możesz równie łatwo zakodować głębokie poczucie szczęścia, jako część całego procesu.

 

Unoszenie oczu przy zamkniętych powiekach automatycznie ustawia twój mózg na częstotliwości fal alfa, a im więcej będziesz ćwiczył, tym większe będzie prawdopodobieństwo działania fal theta. Rozpoczynające się niewiele poniżej 14 cykli na sekundę te dwie częstotliwości zostały określone jako najproduktywniejsze stany umysłu i najsilniejsze w programowaniu nowych myśli i wizualizacji.

 

Zmiana energii mentalnej dramatycznie zmienia twoją świadomość i wibracje siły życiowej. Twój nowy rezonans wytworzy zupełnie inną energię – taką, która sprzymierzy się z przepływem harmonii Wszechświata oraz wywoła zaskakująco lepsze efekty. To twoje kwantowe połączenie. 

 

Obejrzyj video, jeśli chcesz zobaczyć, jak w praktyce wykonuje się DEKODOWANIE I KODOWANIE:

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.