Inicjacja Kudalini Reiki + boostery

Cena 710 zł.

Kundalini Reiki to potężna energia. Istotą Kundalini Reiki jest przeczyszczenie i przygotowanie kanałów energetycznych do przyjęcia energii Kundalini, wtedy właśnie następuje potężny skok energii. Reiki Kundalini to ścieżka rozwoju duchowego znacznie poszerzająca potencjał energetyczny. Dodatkowo istnieje jeszcze 9 poziomów tzw. boosterów, czyli dopalaczy Kundalini Reiki. Te poziomy wzmacniają potok Kundalini, rozświetlają kanały energetyczne i wzmacniają czakry. 
 
Z uwagi na bardzo mocny przepływ energii inicjacja Kundalini Reiki oraz boosterów przewidziana jest dla absolwentów II stopnia Reiki Usui.
Kundalini Reiki na odległość – I, II i III stopień – mistrzowski oraz boostery.
Zdobycie wszystkich trzech inicjacji uprawnia do przekazywania wiedzy o Kundalini Reiki innym oraz inicjowania nowych adeptów.
 
W systemie Kundalini Reiki wyróżnia się trzy stopnie:

I stopień KR to otwarcie i oczyszczenie czakr korony, serca oraz kanałów energetycznych i czakr dłoni. Główny kanał energetyczny jest przygotowany do przebudzenia kundalini. Otrzymując pierwszy stopień Kundalini Reiki, można przesyłać energię na odległość.

 

II stopień KR – czakra trzeciego oka jest już otwarta. Kundalini budzi się. Energia kundalini jest stale uwalniana z czakry agni (poniżej czakry muladhara). Na tym etapie pobudzenia, wzmacniają się kanały energetyczne w celu całkowitego pobudzenia energii kundalini. Otrzymując  drugi stopień Kundalini Reiki, można stosować bardzo przyjazną medytację Reiki Kundalini, która ma na celu pobudzenie i wzmocnienie przepływu energii. Po około 4 – 5 dniach od przyjęcia inicjacji II stopni, cały system energetyczny jest oczyszczony i wzmocniony.

 

III stopień KR – wszystkie czakry są już oczyszczone, otwarte i wzmocnione. Wszystkie kanały są „powiększone”. Kundalini jest w stanie dotrzeć do czakry korony i tam się wyzwolić. Trzeci stopień Kundalini Reiki to stopień mistrza i nauczyciela. Otrzymując dar inicjacji trzeciego stopnia Kundalini Reiki, otrzymuje się uprawnienia do przekazywania wiedzy oraz udzielania inicjacji innym osobom.

 

Wraz z inicjacjami trzeciego stopnia, uczeń otrzymuje możliwość prowadzenia dodatkowych, specjalistycznych zabiegów energetycznych.

Diamentowe Reiki;

Krystaliczne Reiki;

DNA Reiki;

Reiki Traum Urodzeniowych;

Reiki Lokacji;

Reiki Poprzednich Wcieleń;

Balans Reiki.

 

W ramach tych 3 inicjacji otrzymujesz także 9 poziomów tzw. boosterów/dopalaczy Kundalini Reiki.

 

Te poziomy wzmacniają potok Kundalini, poszerzają kanały energetyczne, oczyszczają i wzmacniają czakry. Służy to skróceniu czasu zabiegów.Te inicjacje należy dawać sobie od czasu do czasu, by zapobiec zwężaniu się kanałów, które może nastąpić u mało praktykujących. 

 

Co zyskasz dzięki Kundalini Reiki?

 • wzmocnienie przepływu energii,

 • ułatwienie i wspomożenie rozwoju duchowego,

 • oczyszczenie organizmu,

 • oczyszczenie energii: aury i czakramów,

 • rozwój czakramów,

 • odblokowanie kanałów energetycznych, zwłaszcza głównych,

 • bezpieczne i delikatne pobudzenie przepływu Kundalini,

 • harmonizację energetyczną,

 • zależnie od stopnia wiele nowych, ciekawych możliwości, na przykład: wzmocnienie DNA, uwolnienie od traumy urodzeniowej, usunięcie blokad z poprzednich wcieleń, oczyszczenie karmy.

 

Moje linie przekazu:

 • Mistrz Koot Hoomi Lal Singh ⇒ Ole Gabrielsen ⇒ Margareta M. Hilmmer ⇒  Maciej Bochurzyński ⇒ Zdzisław M. Kic ⇒  Małgorzata Kołakowska ⇒ Grażyna A. Adamska

 • Mistrz Koot Hoomi Lal Singh ⇒ Ole Gabrielsen ⇒ Margareta M. Hilmmer ⇒  Maciej Bochurzyński ⇒ Zdzisław M. Kic ⇒  Daniel Kwaśniewicz ⇒ Grażyna A. Adamska

 

Kundalini Reiki są trzy stopnie dostrojenia energetycznego plus 9 boosterów, które wykonywane są w odstępach czasowych:

1 stopień Kundalini Reiki – umawiamy się na konkretny dzień i godzinę na sesję na odległość,

2 stopień Kundalini Reiki – 5 dni po pierwszej inicjacji,

3 stopień Kundalini Reiki (mistrz i nauczyciel) – po 10 dniach od inicjacji 2 stopnia,

boostery 4, 5, 6 – 5 dni po trzeciej inicjacji,

boostery 7, 8, 9 – 5 dni po pierwszej partii boosterów,

boostery 10, 11, 12 – 5 dni po drugiej partii boosterów.

 

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie dyplom i skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną do pracy z Kundalini Reiki wiedzę.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W przypadku Kundalini Reiki przekazy odbywają się co 5 i 10 dni, a boostery co 5 dni. Każdy z nich trwa do 30 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą emailową.

 

UWAGA!

Ze względu na swą siłę do inicjacji Kundalini Reiki mogą przystąpić jedynie osoby posiadające dyplom drugiego stopnia w systemie Reiki Usui (tradycyjnym).

 

Wiele osób praktykujących różne sposoby pobudzania energii Kundalini Reiki ma kłopoty ze zdrowiem. Problemy te wynikają najczęściej z braku dostatecznego przygotowania i doświadczenia w kontroli tak potężnej energii, jaką oferuje nam Reiki Kundalini. Gwarantem bezpieczeństwa jest tutaj solidny fundament, jaki daje nam podstawowy kurs Reiki Usui. To właśnie Usui Reiki uczy nas kontrolować i wykorzystywać w praktyce energię, którą dodatkowo wzmocni i ukierunkuje Reiki Kundalini. Bezpieczeństwo Kundalini Reiki tkwi w inteligencji energii Reiki zapewniając, że żadna inicjowana osoba nie otrzyma tak dużej dawki energii, aby nie mogła sama sobie z nią poradzić.

 

Czym różni się Kundalini Reiki wraz z boosterami, od Gold Reiki:

 

 

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.