Inicjacja Gold Reiki

Cena 660 zł.

GOLD Reiki  jest uważana za jedną z najmocniejszych energii dostępnych w świecie fizycznym.
Jest energią transformacji – przemienia strach w radość, ciemność w światło, negatywne w pozytywne.
 
Z uwagi na bardzo mocny przepływ energii inicjacja Gold Reiki przewidziana jest dla absolwentów II stopnia Reiki Usui.

Praktyka Gold Reiki nie różni się zbytnio od tradycyjnego Reiki, ale kładzie szczególny nacisk na uwolnienie starych blokad związanych ze strachem i lękiem, poprzez wykorzystanie uniwersalnych energii Rei. To wezwanie do działania Złotego Promienia, aby ten skupił się na oczyszczaniu blokad energetycznych, które zalegają w człowieku.Ważnym atrybutem Gold Reiki jest skuteczna zdolność do przekształcania ciemności i strachu w światło i radość.To prawdopodobnie najprostszy istniejący system uzdrawiania i samorozwoju.

 

Gold Reiki to forma Reiki opracowana przez duńskiego mistrza Reiki Ole Gabrielsena. To zarazem bardzo potężna, jak i niezwykle miękka energia. Ma nieco inną częstotliwość wibracyjną i wielu praktyków uważa ją za wyjątkowo subtelną i głęboko kobiecą.

 

Gold Reiki pomaga w redukowaniu niepokoju, negatywności, napięcia i drażliwości. Wspomaga uwolnienie się od fobii i depresji. Pomaga chronić się przed obcymi energiami i bytami poprzez umieszczenie wokół siebie Złotego Światła.

 

Gold Reiki sprawdza się również bardzo dobrze przy wspieraniu dzieci. Zwłaszcza tych, które doświadczają braku równowagi energetycznej, są wrażliwe, mają trudności z koncentracją i są niespokojne.

 

Gold Reiki a Kundalini Reiki

Energia Gold Reiki nie jest uzupełnieniem Kundalini Reiki. Gold Reiki ma nieco inną wibrację niż Kundalini Reiki. Przez wielu  odczuwana jest jako bardziej miękka, przyjemniejsza. Jest to wibracja pełna miłości, która przetwarza niskie wibracje w czyste częstotliwości. Dzięki temu łatwiej jest odczuwać miłość i współczucie dla siebie samego i dla osób, które nas skrzywdziły, bądź próbują nam zaszkodzić.Osoba inicjowana jest w kokonie ochronnym Złotego Światła i czuje, niekiedy wyraźnie, pomoc istot złoto-świetlistych.  

 

Gold Reiki daje możliwość jeszcze bardziej podnieść wibracje uzyskane w Kundalini Reiki i je wysubtelnić.Według niektórych Mistrzów i Nauczycieli Reiki, gdy w trzeciej inicjacji Kundalini Reiki uzyskujesz Mistrza Nauczyciela możesz wybrać dwie drogi: pierwsza to dalsze inicjacje w Kundalini Reiki tzw. boostery, a druga to Gold Reiki, gdzie po trzech inicjacjach uzyskuje się Mistrza Nauczyciela w Gold Reiki. Ole Gabrielsen pokusił się o stwierdzenie, że Gold Reiki jest porównywalna w swej mocy do boosterów Reiki Kundalini i stąd właśnie pojawiła się możliwość wyboru.

Dla mnie osobiście istnieje znacząca różnica pomiędzy obiema wibracjami. Boostery to mega dopalacz, a Gold Reiki otulacz. Przy inicjacji boosterów odczułam potężną energię zwiększającą przepływ Kundalini. O ile samo Kundalini było mocnym doświadczeniem, o tyle boostery dały ogromnego energetycznego kopniaka poszerzając przepływ światła Reiki przez czakry. To jest tak, jakby do dobrze świecącej żarówki dotarł jakiś mega silny prąd i wręcz ją oślepiająco rozżarzył. Z kolei Gold Reiki na tą rozżarzoną żarówkę nałożyło złoty promień świetlny, swego rodzaju “płaszczyk”, który nie tyle ujarzmia tę energię, o ile ukierunkowuje ją, dając jej energetyczną ochronę.Obie inicjacje były dla mnie niezwykłym doświadczeniem i różniły się w przepływie oraz odczuwaniu. Zatem, w moim odczuciu, obie drogi boostery i Gold Reiki nie wykluczają się wzajemnie. Można być Mistrzem Nauczycielem w Gold Reiki i równocześnie Mistrzem Nauczycielem w Kundalini Reiki z wszystkimi boosterami włącznie.

Porównując dalej obie energie można powiedzieć, że Kundalini Reiki jest wspaniałym narzędziem do rozwiązywania różnych specjalistycznych zadań. Z kolei Gold Reiki, dzięki swojemu sposobowi działania, jest już wyższą szkołą jazdy. Kundalini Reiki to gimnazjum, natomiast Gold Reiki jest szkołą średnią. Nie znaczy to, że nie można inicjować się w Gold Reiki bez posiadania inicjacji w Kundalini Reiki. Oczywiście, że można. Nic nie stoi temu na przeszkodzie. Niemniej traci się wspaniałe narzędzie, jakim jest Kundalini Reiki.

 

Moja linia przekazu Gold Reiki:

  • Ole Gabrielsen ⇒ Stefan Kammerhoffer ⇒ Kanstantsin Andreyeu ⇒ Zdzisław M. Kic ⇒  Małgorzata Kołakowska ⇒ Grażyna A. Adamska

 

Gold Reiki są trzy stopnie dostrojenia energetycznego, które wykonywane są w odstępach czasowych:

1 stopień Gold Reiki – umawiamy się na konkretny dzień i godzinę na sesję na odległość,

2 stopień Gold Reiki – 5 dni po pierwszej inicjacji,

3 stopień Gold Reiki (mistrz i nauczyciel) – po 5 dniach od inicjacji 2 stopnia.

 

Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną do pracy z Gold Reiki wiedzę. Inicjacja Mistrzowska kończy się certyfikatem i możliwością inicjowania swoich uczniów.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję je o określonych ściśle godzinach, które wspólnie ustalamy. W przypadku Gold Reiki przekazy odbywają się co 5 dni. Każdy z nich trwa do 30 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą emailową.

 

UWAGA!

Ze względu na swą siłę do inicjacji Gold Reiki mogą przystąpić jedynie osoby posiadające dyplom drugiego stopnia w systemie Reiki Usui (tradycyjnym).

 

 

Czym różni się Kundalini Reiki wraz z boosterami, od Gold Reiki:

 

 

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.