Inicjacja Fioletowego Płomienia Reiki

Cena 640 zł.

Fioletowy Płomień Reiki to delikatna, żeńska, ale jednocześnie bardzo potężna, forma uzdrawiającej energii. Odczuwana jest jako aspekt Yin równoważący Yang. W połączeniu z Reiki Usui daje poczucie wszechpotężnej wibracji, wzbogacającej i przyśpieszającej proces uzdrawiania.

 

Violet Flame Reiki są cztery poziomy dostrojenia energetycznego, które wykonuję za jednym razem.

Fioletowy Płomień Reiki (Violet Flame Reiki) został przekazany Ivy Moore podczas medytacji z energią Bogini Quan Yin. Kobieta prosząc o lepsze umiejętności uzdrawiania za pomocą Reiki, otrzymała czterdzieści symboli. Każdy z nich niesie ze sobą zupełnie inną jakość energetyczną i każdy inicjowany uczeń może znaleźć w tych symbolach inną wibrację uzdrawiania.Ivy nazwała tę nową wiedzę Reiki ~Fioletowym Płomieniem~ ponieważ kolorem Bogini Quan Yin jest lawenda lub delikatny odcień fioletowego płomienia St. Germaine’a. Kobieta zadedykowała nazwę systemu Bogini Quan Yin, a ta, delikatnie dostroiła ją do otrzymanych symboli.

Fioletowy Płomień Reiki to delikatna, żeńska, ale jednocześnie bardzo potężna, forma uzdrawiającej energii. Odczuwana jest jako aspekt Yin równoważący Yang. W połączeniu z Reiki Usui daje poczucie wszechpotężnej wibracji, wzbogacającej i przyśpieszającej proces uzdrawiania.

 

Pracując z Fioletowym Płomieniu Reiki często odczuwa się chłodny powiew i ma wrażenie przepływu „miękkiej” energii. Nie oznacza to, że wibracja ta jest mniej efektywna lub słabsza, wręcz przeciwnie, Fioletowy Płomień Reiki jest bardzo silny i działa szybko. Jego unikalna jakość jest po prostu odczuwana w inny, łagodniejszy sposób niż Usui Reiki.Stanowi doskonały dopalacz energetyczny dla każdego systemu uzdrawiania energią. Wzmacnia dostrojenie, przyspiesza uzdrowienie oraz daje konkretniejsze ukierunkowanie energii na cel uzdrawiania.

 

Dla mnie osobiście ta energia sprawiła, że stałam się niemal magnesem wyczuwającym blokady energetyczne w ciele i biopolu. O ile wcześniej odkrywanie tych zatorów przychodziło poprzez skanowanie ciała, po dostrojeniu do filetowego płomienia odrazu wyczuwam, które z miejsc są zainfekowane i które z wzorców należy uzdrowić. To jest tak, jakbym wraz z inicjacją otrzymała wewnętrzny radar wskazujący, gdzie przelać energię miłości. 

Fioletowy Płomień Reiki to cudowna energia duchowa. Odpowiada najwyższej częstotliwości fioletowego światła i taką też aurą otula swoich uczniów. Fioletowy Płomień Reiki jest to połączona duchowa energia miłości, miłosierdzia, sprawiedliwości, wolności i transmutacji.

 

O wykorzystaniu tej wyjątkowej wibracji naucza Mistrz Saint Germain. Fioletowy Płomień to energia, która niesie ze sobą cuda. Jest uniwersalnym rozpuszczalnikiem niebiańskiej alchemii i specjalnym duchowym rozwiązaniem dla naszych czasów. To eliksir epoki.

Święci i adepci Wschodu i Zachodu od dawna wykorzystują duchową energię fioletowego płomienia do przyspieszenia swojego duchowego rozwoju. Niektórzy doświadczyli na własnej skórze moc tego tajemnego płomienia, a inni poznali potęgę Bożego miłosierdzia. Fioletowy płomień zmienia serca i otaczający nas świat.

Ta wszechmądrość była niedostępna aż do XX wieku. Wtedy to nastąpił przełom w duchowym rozumieniu Wszechświata. Obecnie żyjemy w kluczowym okresie, w którym każdy z nas może ubiegać się o swoje prawowite duchowe przeznaczenie i pomóc światu doświadczać miłości i wolności. Fioletowy Płomień Reiki jest doskonałym narzędziem wyzwalającym potęgę mocy drzemiącej w każdym z nas.

 

Moja linia przekazu Fioletowego Płomienia Reiki:

  • Ivy Moore ⇒ Dori McLean ⇒ Ole Gabrielsen ⇒ Micheal Yeyaz ⇒ Berardino Nardella⇒ Grażyna A. Adamska

 

Violet Flame Reiki są cztery poziomy dostrojenia energetycznego, które wykonuję za jednym razem. Każdy uczestnik inicjacji dostaje ode mnie skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną wiedzę do pracy z Filetowym Płomieniem Reiki. Inicjacja Mistrzowska kończy się certyfikatem i możliwością inicjowania swoich uczniów.

 

Jak przebiega inicjacja?

Po dokonaniu płatności wysyłam Ci na emaila skrypt, abyś zapoznał/a się z obowiązkową wiedzą. Następnie umawiamy się na inicjacje – wykonuję ją o określonej ściśle godzinie, którą wspólnie ustalamy. Dostrojenie trwa do 30 min. Po inicjacji wysyłam Ci certyfikat i w razie ewentualnych wątpliwości dt. pracy z Reiki, kontaktujemy się drogą e-mailową.

 

UWAGA!

Ze względu na wyjątkowość pracy z Fioletowym Płomieniem Reiki do inicjacji mogą przystąpić jedynie osoby posiadające dyplom Mistrza i Nauczyciela Reiki Usui(tradycyjnym).

 

 

Bestsellery

14 grudnia 2023

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.