Odmiany reiki usui
06 lutego 2024

Czy można wykonać Dwupunkt dla drugiej osoby bez jej zgody?

Ja nie wykonuję sesji Dwupunktu dla osób, które nie wyraziły na to zgody.

Dlaczego?

Każdy z nas ma wolną wolę, ma prawo decydować i ma prawo głosu. Zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie własnym polem energetycznym.

Nie zgadzam się, aby ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek zabiegi w moim biopolu, bez wyraźnej mojej zgody. Chcę mieć pełną świadomość tego, co się dzieje ze mną i w mojej przestrzeni. Ufam, że moja Dusza kroczy właściwą ścieżką, a lekcje, których doświadczam, pozwalają mi rozwijać się dla mojego najlepszego dobra.

Dokładnie takie samo prawo daję wszystkim innym.

Wiem, że robiąc Dwupunkt działam w przestrzeni serca, ale to nie daje mi prawa wykonywania sesji bez zgody drugiej osoby.

Czemu?

Tutaj warto zadać sobie kilka pytań:
Kto daje ci prawo do tego, abyś wykonał komuś sesję bez jego zgody?

Dlaczego uważasz, że masz prawo decydować, co jest najlepsze dla tej osoby?

Skąd masz pewność czego ona potrzebuje?

I w końcu:

Dla kogo robisz sesję? Dla dobra danej osoby czy dla swojego czystego sumienia?

 

Zgadza się, że sesja Dwupunktu to działanie w przestrzeni serca, jednak pozwólmy drugiej osobie świadomie dokonać wyboru dotyczącej zmiany w jej życiu. Niech wie, że może decydować o sobie. Niech wie, że są możliwości na to, aby przejęła całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i celowo zaczęła nim zarządzać. To właśnie jest klucz do zmian. Świadome podjęcie decyzji, że: od teraz jestem panem swojego życia i to ja je kreuję! 

Jeśli nie masz możliwości zapytania danej osoby o to, czy chciałaby sesję Dwupunktu, zawsze możesz jej przesłać energię bezwarunkowej miłości. Energia ta jest uniwersalna i wszechmocna. To na niej opierają się wszystkie metody kwantowe i to jej zawdzięczamy transformacje jakie zachodzą w życiu.

Możesz zapytać: Skoro działam w przestrzeni serca i wykonam sesję Dwupunktu bez zgody drugiej osoby, to jeśli ona nie będzie gotowa na zmiany, to przecież jej Dusza nie przyjmie energii, czyż nie?

W tym momencie moje odpowiedz brzmi: Zatem dla kogo wykonujesz ten Dwupunkt? Dla swojej próżności?

Pamiętaj, że każda Dusza przychodzi na Ziemię, aby doświadczać. Tutaj panuje dualizm, ciągle ściera się dobro ze złem. Nasze Dusze nie istnieją w takim podziale. Dla nich każde doświadczenie jest kolejną ważną lekcją w rozwoju. Każda lekcja niesie ze sobą naukę. Co dla Ciebie może wydawać się dobre, dla kogoś innego wcale takie być nie musi. Każdy z nas ma swoją indywidualną ścieżkę rozwoju. To w jaki sposób kroczysz przez życie, to czego doświadczasz i to, jakie lekcje dostajesz, jest częścią twojego życia. Nie masz pojęcia w jakim kierunku podąża czyjaś dusza. Ingerując w czyjeś biopole, bez jego zgody, możesz przyczynić się do przerwania jakiegoś ważnego doświadczenia.

Dlatego pozwól innym żyć, bez prób decydowania za nich. Pozwól każdemu podejmować samodzielnie wybory dotyczące życia. Zarówno ja, jak i ty, mamy prawo zadecydować, czy chcemy pomocy i w jakiej formie. Możesz drugiej osobie pokazać i wyjaśnić działanie pola matrycy, a potem pozwolić jej wybrać czy chce taką formę wsparcia czy też nie.

Pamiętaj, że jeśli osoba nie jest zdecydowana i czuje lęk przed sesją Dwupunktu, wykreuje coś przeciwnego niż pozytywną zmianę. Zgodnie z siłą emocji i prawem przyciągania w życiu osoby zlęknionej i pełnej obaw co do metod kwantowych zadzieją się nieciekawe rzeczy. W takim przypadku odpuść. Zasiałeś ziarno, dałeś rozwiązanie i na tym kończy się twoje zadanie. Być może to nie ten czas. Być może to nie jest narzędzie dla tej osoby.

 

A co w przypadku małych dzieci, nie mających pojęcia czym jest Dwupunkt?
Dzieci są o wiele bliżej zrozumienia metod kwantowych niż dorośli. Dlatego wystarczy wyjaśnić maluchowi, co masz zamiar zrobić. Wierz mi, że nawet trzylatek doskonale zrozumie, jak mu powiesz, że chcesz przywitać się z jego serduszkiem i z nim porozmawiać. Dzieci mają bardzo głęboką więź ze swoją Duszą. A niemowlątom możesz przesłać energię bezwarunkowej miłości, która ma magiczną moc. Tutaj też podpowiem, że połączenie energetyczne pomiędzy niemowlakiem a jego mamą jest tak silne, iż warto wykonać Dwupunkt dla rodzicielki malucha. Gwarantuję, że transformacja obejmie oboje.

 

Podobnie można działać w przypadku zwierząt. Nasze pupile kierowane miłością bezwarunkową bardzo często przejmują choroby od swoich właścicieli. Chcą ich w ten sposób chronić. Warto zatem wykonać Dwupunkt dla właściciela zwierzaka.

 

Osoby nieświadome lub nieprzytomne doskonale zareagują na działanie energii miłości bezwarunkowej. Tutaj należy mieć również na uwadze to, iż niektóre Dusze wypełniły już swoje zadanie na tym świecie i pragną powrócić do domu. Pozwólmy im na to, dając wolność wyboru.

 

Kolejną bardzo istotną kwestią jest reakcja na załamanie fali. Wykonując dla kogoś sesję Dwupunktu bez jego zgody możesz narazić go na niebezpieczeństwo! Co jeśli w momencie wykonywania sesji będzie akurat prowadzić samochód? Jeżeli załamanie fali będzie silne może nie panować nad swoim ciałem i spowodować wypadek.

 

Na koniec jeszcze raz podkreślę.

Najpotężniejszą energią we Wszechświecie jest bezwarunkowa miłość. Jest w pełni czysta, a jej działanie nieograniczone i wszechmocne. Jeśli nie mam zgody danej osoby na sesję Dwupunktu zawsze mogę przesłać jej energię bezwarunkowej miłości prosto ze Źródła. Wiem, że działa ona cuda zawsze i wszędzie, a ja nie przeszkadzam Duszy drugiej osoby w drodze jej rozwoju.

 

Grażyna A. Adamska

Kwantowa Mentorka

Praktyk Theta Healing, Dwupunktu i nowych technik kwantowych oraz Soul Body Fusion

Konsultant Kronik Akaszy, 

Wielki Mistrz Reiki różnych systemów Reiki, nauczyciel Prosperity.

Autorka, pisarka i blogerka.

SESJE I INICJACJE

SESJE I INICJACJE REIKI

KONTAKT:

Grażyna A. Adamska

SOUL'S TRANSFORMATION LTD
137 County Road
L4 3QF Walton, Liverpool
United Kingdom
Company Number: 10393768
 
kontakt@kwantowa-mentorka.pl
tel. PL +48 660 306 118

Strona stworzona w kreatorze WebWave.